1

bluem® Oral Gel on suugeel rikkaliku hapnikuga spetsiaalselt suuõõne haavade tõhusaks paranemiseks.

bluem® suugeel on spetsiaalselt välja töötatud implantaaditehnoloogide, suukirurgide ja hambaarstide meeskonna poolt. Geel sisaldab eriti kõrget aktiivse hapniku kontsentratsiooni, mis tähendab, et üldine hapniku kogus suus on suurenenud. See võimaldab suus olevatel haavadel kiiremini paraneda. Seetõttu on bluem® suugeel tõhus, kui teil on suuõõneprobleeme.

bluem® suugeel sisaldab ainulaadset valemit, mis põhineb aktiivsel hapnikul ja laktoferriinil: mõlemad on võimsad koostisosad, millel on sünergiline toime. Geeli on lihtne kanda otse probleemsetele kohtadele või haavadele suuõõnes. Geel toimib kiiresti paljude probleemide puhul, nagu veritsevad ja põletikulised igemed (parodontiit), põletik implantaatide ümber (periimplantit) ja avatud haavad.

Paljud arstid kasutavad bluem® suugeeli kirurgiliste protseduuride ajal või pärast neid. Lisaks sellele soovitavad nad seda patsientidele, et stimuleerida haava(de) paranemist. Näiteks pärast hammaste väljatõmbamist, peale implantaadi paigaldamist, pärast keemiaravi või kui teil on haavad, mis on põhjustatud halvasti istuvatest/paigaldatud proteesidest.

Kas teil on igemehaigus? Ka sel juhul on blue®m suugeel efektiivne! Anaeroobsed bakterid põhjustavad igemeprobleeme. Need bakterid ei kannata hapniku. Aktiivse hapnikuga geeli võib kanda peale igemetaskudesse, põletikulistele igemetele või põletikulistele kohtadele implantaatide ümber. See on lihtne ja tõhus!

Parima haava paranemise ja aktiivse hapniku parema imendumise tagamiseks on kõige parem kasutada korraga mitut toodet. Suugeel on mõeldud spetsiaalselt lokaalseks kasutamiseks, näiteks haavadele või haavanditele suus. Lisaks soovitame kasutada bluem® hambapastat ilma fluoriidita ning suuvett. Loputades ja pestes hambaid aktiivse hapnikuga, hoolitsete suus optimaalse hapniku sisalduse eest. Lõpptulemus: kiirem haava paranemine ja väiksem risk tüsistuste tekkeks.

35 arvustust tootele bluem suugeel 15ml

4.8 Hinnang
1-10 of 35 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    meeldib sest pole halba ja kibedat maitset

  3. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  4. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  5. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    Väga hea toode.

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Aqua, Alcohol, Glycerin, Silica, Sodium Saccharin, Sodium Perborate, Citric Acid, PEG-32, Sodium Gluconate, Lactoferrin, Xanthan Gum, Cellulose Gum

Sarnased tooted

bluem oralgel bluem suugeel 15ml

25.90 

Kohe saadaval