Kui teil on halb hingeõhk, põhjustavad seda tavaliselt teie keelele ja suu limaskestale kogunenud bakterid. bluem suusprei on välja töötatud eriti tugeva hingeõhuga inimestele. Sprei sisaldab aktiivset hapnikku, ei sisalda parabeene, värvaineid ega vahutavaid aineid ning annab kohese värske hingeõhu.

Halba hingeõhku põhjustavad anaeroobsed bakterid. Need bakterid elavad madala hapnikusisaldusega keskkonnas ega suuda hapnikku üle elada. Korralik igapäevane suuhügieen aitab kaasa halva hingeõhu vältimisele. Hea igapäevane harjamise rutiin koos suuvee ja keelekaabitsa kasutamisega aitab kaasa anaeroobsete bakterite vastu võidelda. Kahjuks tulevad need bakterid päeva jooksul tagasi. See tähendab, et halb hingeõhk võib ka tagasi tulla.

bluem suusprei sisaldab aktiivset hapnikku, mis on aktiivsete anaeroobsete bakterite vastu. Värske maitsega spreid võib kasutada kogu päeva jooksul ja hapniku suurendamiseks võite seda pihustada otse suhu. Võib kasutada pärast vürtsikaid söögikordi, suitsetamist või alkoholi tarvitamist.

 

Aqua, Alcohol, Glycerin, Mel, Polysorbate 80, Sodium Citrate, Aroma, Sodium Carbonate Peroxide, Cellulose Gum, Methyl Salicylate, Citric Acid, Sodium Saccharin, Menthol, Limonene.

Kokkusobivad tooted

bluem sprei bluem suusprei 15ml

7.90 

Kohe saadaval