bluem kapslid hammaste ja luude tugevdamiseks koosneb unikaalsest kompositsioonist, mis sisaldab bioloogiliselt aktiivset magneesiumi, vaske, mangaani, tsinki, boori, C-vitamiini ning B6-, B12-vitamiini ja foolhapet. Samuti sisaldab see suurtes annustes kaltsiumi, D3-vitamiini ja K2-vitamiini. Nendel mineraalidel ja vitamiinidel on spetsiifiline mõju hammastele ja luudele.

Kapslid sisaldavad nii mineraale kui ka vitamiine vastavalt bioloogilistele suhetele ja on konstrueeritud vastavalt ortomolekulaarsetele toitumisstandarditele. Bluem hammaste ja luude valemi toimimist nimetatakse ka sünergiliseks, kuna selle koostise erinevad toitained tugevdavad üksteise positiivseid omadusi. Tänu sünergiale, bioloogilistele tingimustele ja koostisosade kõrgele kvaliteedile on see toidulisand hambaravi parim lisa.
Näidustused:

*enne hamba- või igemeravi, selle ajal ja pärast seda
*implantoloogiat ja suuõõneoperatsiooni
*osteoporoosiga eakad inimesed inimesed
*kellel on kaaries või kellel on (tugev) suurenenud kaariese risk
*naised menopausi ajal või pärast seda
*sportlased, kes tunnevad riske
Juhised:

Regulaarseks hoolduseks piisab kahest kapslist päevas. Spetsiifilistes olukordades (kui olete just läbinud hambaravi või suuõõne kirurgia, suurenenud kaarieseoht, osteoporoos) on soovitatav annus kolm kapslit päevas. Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust, kui teie raviarst ei määra teisiti. See toidulisand ei sobi lastele kuni 17 aastat. Haiguse, ravimite kasutamise, raseduse või imetamise korral pöörduge spetsialisti poole. Kapslit on hea neelata, kuid selle võib ka kapslist eemaldada ja segada toiduga.

Koostis:
Mineraalid, vitamiinid, taimekapslid (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), betaiinvesinikkloriid, looduslik täiteaine: sojani (kartulitärklis), paakumisvastane aine: oleum annuum Helianthus (päevalilleõli)
Ei sisalda: gluteeni, nisu, suhkrut, soola, pärmi, piima, laktoosi, sünteetilisi aroome, värve ja maitseaineid.
Teave allergeenide kohta: võib sisaldada soja osakesi.

6 arvustust tootele bluem toidulisand hammaste ja luude tugevdamiseks – 30 päevaks

4.7 Hinnang
1-6 of 6 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    Ok

  2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    Loodan, et on tõhus.

  3. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
bluem bluem toidulisand hammaste ja ...

54.90 

Ainult 5 veel laos