Mahe kaariesevastane hambapasta igapäevaseks kasutuseks 950 ppm naatriumfluoriidi sisaldusega. SLS-vaba ja tugevate eeterlike õlideta hambapasta vähendab suuhaavandite hulka. Enzycal sisaldab kolme olulist ensüümi, mis tugevdavad organismi enda antibakteriaalset süljeeritust, tänu millele vähenevad märkimisväärselt hambakaaries ja hambakivi.  Enzycal ei sisalda agressiivseid aineid. Agressiivne vahuaine naatriumlaurüülsulfaat (SLS), mida leidub enamikes hambapastades, on asendatud neutraalse vahuainega. Eeterlike õlide, nagu näiteks mentooli sisaldus on viidud miinimumini. Isegi RDA on madal. Vastukaaluks on Enzycolis kolm ensüümi, mida leidub ka süljes – suuhügieeni imevedelik, mis suudab isegi hambaemaili parandada. Sülje kaitsvaid ja ravivaid omadusi tõhustavad Enzycalis leiduvad ensüümid, mis ennetab ka suu kuivamist. Enzycal tagab terved hambad, igemed ja suu. See maitseb täpselt sama mahedalt kui selle tegelik koostis.
Sisaldab ensüüme: tugevdab sülje loomulikku kaitsetoimet, soodustab kaltsiumi taasteket ja hoiab ära suu kuivuse. Emailisõbralik: peaaegu abrasiivide vaba (RDA 30)
Piisav kogus naatriumfluoriidi tagab kaariesekaitse. Meeldivalt maheda maitsega, suule õrn.
Märgatavalt vähem hambakattu ja hambakivi

Laktoperoksidaasi süsteem tugevdab loomulikku süljetootlikkust.
Enzycal hambapastas leiduvad laktoperoksidaasse süsteemi ensüümid tõhustavad süljetootlikkust loomulikul viisil, sest need ensüümid on süljes juba olemas. Nende ülesanne on tugevdada sülje antibakteriaalseid ja remieraliseerivad funktsioone.
Sülg on suutervise jaoks väga oluline Tänu oma ensüümidele ja mineraalidele kaitseb sülg hambaid, igemeid ja suu limaskesta hambakatu ja bakterite eest. Seega neutraliseerib sülg suuõõne pH-d ja võitleb kahjulike bakteritega (ja isegi viiruste ja mükoosiga) ning aitab vältida suunakkusi. Ensüümid ja mineraalid, nagu fluoriid, kindlustavad, et hambad oleks kaitstud kaariese ning igemed põletiku eest ning on seega kaitstud ka hambajuure ümbrise põletiku eest.

19 arvustust tootele CURAPROX Enzycal hambapasta 950ppm 75ml

4.9 Hinnang
1-10 of 19 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    Lemmik hambapasta, mõnusa maheda maitsega ning puhastab hambaid väga hästi.

  2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  3. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  4. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  5. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  6. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  7. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Steareth-20, Titanium Dioxide, Aroma, Sodium Hydrogenphosphate, Carrageenan, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Fluoride, Sodium Benzoate, Sodium Saccharin, Potassium Thiocyanate, Glucose Oxidase, Amyloglucosidase, Lactoperoxidase
CURAPROX Enzycal hambapasta 95...

8.50 

Kohe saadaval