Hambahari CS 5460 Summer erikollektsioon 2023, 2 tk

Lihtne suvenauding

Anna Kulacheki Summer Edition 2023 stiilselt neutraalse halli ja valgega hambaharjadel on tõeliselt silmatorkavad erksavärvilise täpimustriga harjased. New Yorgis tegutsevale graafilisele disainerile meeldib minimaalsete ressurssidega saavutada maksimaalset efekti. Lihtne suvenauding.

Erikollektsioonid
Pilkupüüdev aksessuaar Sinu vannituppa! Disainid on loodud koostöös kohalike ja rahvusvaheliste, kuulsate ja alles populaarsust koguvate kunstnikega. Nad olid kõik hämmingus, kui nendega ühendust võeti…ja paluti disainida hambahari! Ei läinud just kaua, kui ka kunstnikud ise vahetasid oma hambaharjad CS 5460 imepehmete harjade vastu.
Pakendist leiad…
Hambakatu suurima vaenlase: pehmed Curen® harjased koos nende vastupandamatu õrnusega. 5460 ülipehmet Curen® harjast moodustavad uskumatult tiheda ja tõhusa puhastuspinna. Curen® harjased on küll õrnad hammaste ja igemete vastu, aga samas äärmiselt halastamatud hambakatu suhtes. Kõik, kes on korra CS 5460 hambaharju proovinud, ei taha enam iialgi sellest puhastuskogemusest loobuda!

Vaba kahjulikest ainetest, sellistest nagu bisfenool A (BPA), ftalaadid või asovärvid.

  • Õrn tänu Curen® harjastele
  • Tõhus puhastuspind tänu 5460 tihedale Curen® harjasele
  • Kerge nurga all olev kompaktne puhastuspea jõuab igasse suunurka ja õõnsusesse
  • Kaheksanurkne käepide aitab hambaid puhastada õige nurga all
  • Valmistatud Šveitsis
    Curaproxi hambaharjad kaitsevad hambaid harjamisest tekkivate kahjustuste eest ja samal ajal eemaldavad tõhusalt hambakatu. Curen® harjased on nailonharjastest jäigemad ning on harjates suus sama stabiilsed kui kuivad harjased. Tänu nendele omadustele on meil võimalik toota hambaharju, millel on ülimalt palju ülipeeneid harjaseid.

2 arvustust tootele Curaprox Hambahari CS 5460 Summer erikollektsioon, 2 tk

5.0 Hinnang
1-3 of 3 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
SUMMER EDITION 2023, Curaprox Hambahari CS 5460 Sum...

13.99 

Ainult 4 veel laos