1

Kids Graffiti Edition

Erikollektsioonide hambaharjade ritta on nüüd lisandunud lahedad grafitidisainiga hambaharjad. Saksa kunstnik Gila von Meissner on täiustanud Curaproxi hambaharju talle omaste armastusväärsete tegelaste ja vapustavate värvikombinatsioonidega. Ja mis on selle tulemus? Me soovime, et oleksime jälle lapsed!

Erikollektsioonid

Pilkupüüdev aksessuaar Sinu vannituppa! Disainid on loodud koostöös kohalike ja rahvusvaheliste, kuulsate ja alles populaarsust koguvate kunstnikega.

Pakendist leiad…

Hambaharja, mis võidab hetkega 4- kuni 12-aastaste laste südamed ja hoiab nende hambad tervetena. Harjapeal on 5500 ülipehmet ja peenikest harjast, mis muudavad igahommikuse ja -õhtuse hambapesu tõeliselt nauditavaks. Harjased on hammaste vastu ülimalt õrnad, kuid samas saavad hambakatu eemaldamisega ülimalt tõhusalt hakkama.

  • Õrnad Curen® harjased
  • 5500 tihedalt asetsevat Curen® harjast tagavad tõhusa puhastuse
  • Hambahari, mis aitab hoida 4- kuni 12-aastaste laste hambad tervetena
  • Kaheksanurkne käepide, mida on mugav haarata nii väiksematel kui ka suurematel kätel
  • Kompaktne harjapea, mis ulatub hõlpsasti suu igasse nurka
  • Ei sisalda kahjulikke koostisosi, nagu bisfenool A (BPA), fltalaate ega asovärve

Curaproxi hambaharjad kaitsevad Sinu lapse hambaid puhastamisel tekkivate kahjustuse eest ning eemaldavad samas ka tõhusalt hambakatu. Curen® harjased on nailonharjastest jäigemad ning on harjates suus sama stabiilsed kui kuivad harjased. Tänu nendele omadustele on meil võimalik toota hambaharju, millel on ülimalt palju ülipeeneid harjaseid

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
curaprox kids Graffiti Edition Curaprox Laste hambahari kids ...

13.99 

1 saadaval