Laste hambapasta värske ja puuviljase arbuusi maitsega

See hambapasta maitseb nagu lõbus päev basseini ääres. Kuid selles on veelgi enamat: fluoriid kaitseb piimahambaid happeliste toitude poolt põhjustatud hammaste lagunemise eest. Fluoriiditase 1450 ppm muudab ta sobivaks lastele alates 6.eluaastast.
Ka kõige “suuremad väänkaelad” tahavad tunda seda tervete hammaste tunnet: see pasta kaitseb ja tugevdab hambaid ja igemeid. Ja me garanteerime, et tänu magusale puuviljasele maitsele katab teie lapse nägu väga kiiresti särav ja terve naeratus. Head aega hambakatt ja bakterid, tere tulemast terved hambad ja igemed – ja see kõik võtab aega vaid paar minutit.
See hambapasta ei sisalda kahjulikke aineid, nagu SLS, triklosaan või mikroplasti osakesed. Enamike hambapastade koostisosade nimekiri koosneb paljudest imelikest sõnadest. Kuid mitte selle oma. Mida ta siis sisaldab? Ainult häid asju. Näiteks fluoriidi, mis tugevdab hambaid. See pasta sisaldab 1450 ppm fluoriidi, mis teeb ta sobivaks lastele alates 6.eluaastast. Ensüümid toetavad sülje loomulikku kaitsvat rolli nii, et see saaks täita oma osa hamba emaili remineraliseerimisel. Ka sisaldab see pasta sorbitooli, mis hoiab ära hambapasta kuivamise. Lisaks xylitol (kase suhkur), mis annab kaitse bakterite vastu ja tugevdab hambaid. Me loodame, et teie lapsed naudivad hambapesu selle puuvilja maitselise pastaga!

3 arvustust tootele Curaprox laste hambapasta 6+a arbuus 60ml

 1. Helen

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Laps on väga rahul

 2. Anonüümne

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

 3. Irina S.

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

Lisa arvustus

Cancel

aqua, glycerin, hydrated silica, sorbitol, xylitol, sodium monofluorophosphate, xanthan gum, aroma, lauryl glucoside, cocoamidopropyl betaine, sucralose, amyloglucoside, glucose oxidase, polylysine, propyl gallate, sodium citrate, citric acid, sodium hydroxide, limonene, hydroxycitronellal, linalool, benzyl alcohol.