1

Laste hambapasta värske ja magusa mündi maitsega

Kui hambapasta on värskendava mündi maitsega muudab see hambapesu veelgi nauditavamaks. Kuid selles on veelgi enamat: fluoriid kaitseb piimahambaid happeliste toitude poolt põhjustatud hammaste lagunemise eest. Fluoriiditase 1450 ppm muudab ta sobivaks lastele alates 6.eluaastast.
Ka kõige “suuremad väänkaelad” tahavad tunda seda tervete hammaste tunnet: see pasta kaitseb ja tugevdab hambaid ja igemeid. Ja me garanteerime, et tänu mahedale mündi maitsele katab teie lapse nägu väga kiiresti särav ja terve naeratus. Head aega hambakatt ja bakterid, tere tulemast terved hambad ja igemed – ja see kõik võtab aega vaid paar minutit.
See hambapasta ei sisalda kahjulikke aineid, nagu SLS, triklosaan või mikroplasti osakesed. Enamike hambapastade koosisosade nimekiri koosneb paljudest imelikest sõnadest. Kuid mitte selle oma. Mida ta siis sisaldab? Ainult häid asju. Näiteks fluoriidi, mis tugevdab hambaid. See pasta sisaldab 1450 ppm fluoriidi, mis teeb ta sobivaks lastele alates 6.eluaastast. Ensüümid toetavad sülje loomulikku kaitsvat rolli nii, et see saaks täita oma osa hamba emaili remineraliseerimisel. Ka sisaldab see pasta sorbitooli, mis hoiab ära hambapasta kuivamise. Lisaks xylitol (kase suhkur), mis annab kaitse bakterite vastu ja tugevdab hambaid. Me loodame, et teie lapsed naudivad hambapesu selle värske mündi maitselise pastaga!

4 arvustust tootele Curaprox laste hambapasta 6+a piparmünt 60ml

5.0 Hinnang
1-4 of 4 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    See maitse oli lapsele esmane kogemus. Kohe hakkas talle meeldima🙂

  2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
curaprox kids Curaprox laste hambapasta 6+a ...

6.90 

Kohe saadaval