Sisaldab 0,05% CHX+Citrox. Vähendatud pigmentatsiooniga. Soovitatakse kasutada igemeprobleemide korral või probleemide puhul, mis on seotud breketitega.
Tänu temas sisalduvale naatriumfluoriidile sobib see suuvesi hästi neile, kellel on kõrgendatud soodumus kaariese tekkeks, näiteks seoses breketitega ja ravimitest või vanusest tingitud suukuivuse puhul.
Perio Plus Balance aitab hoida biofilmi tekke kontrolli all. Nii kloorheksidiin kui ka Citrox hoiavad ära kahjulike bakterite arengu suus. Citrox on mõruapelsinist (Citrus aurantium) valmistatud looduslik antiseptik.
KASUTAMINE: Loputage 2x päevas 10ml lahustamata vedulikuga suud 60 sekundit. Soovitavalt peale hammaste pesu. Võib kasutada kuni 6 kuud. Soovitame kasutada SLS (naatriumlaurüülsulfaat) vabasid hambapastasid, kuna SLS vähendab kloorheksidiini toimet. Mitte alla neelata.

Aqua, xylitol, polysorbate 20, aroma, phenoxyethanol, VP/VA copolymer, chlorhexidine digluconate, sodium fluoride, sucralose, cetylpyridinium chloride, polylysine, citric acid, Citrus aurantium amara fruit extract (citrox), glycerin, sodium hydroxide, sodium chloride, sodium fluoride (230 ppm F).
CURAPROX suuvesi Perio Plus+ Balance 0.05% 200ml CURAPROX suuvesi Perio Plus+ B...

10.20 

Kohe saadaval