Curasept ADS 350 Parodontgel igemegeel 0,5% CHX (kloorheksidiiniga) takistab hambakatu teket, ja ADS-i (Anti-Discoloration System), mis kliiniliselt tõestatult vähendab oluliselt hammaste värvimuutuse ilminguid ja samal ajal tagab selle, et maitsemeel jääb muutumatuks.
PVP-VA kopolümeeri ja hüaluroonhappe uuenduslik kombinatsioon loob igemetele kaitsekile, mis aitab mehaaniliselt leevendada ärritunud limaskestade sümptomeid ja kiirendab haavatud igemekoe paranemist näiteks pärast hamba väljatõmbamist, operatsiooni või implanteerimist.

Geel ei sisalda alkoholi, mis vähendab suu limaskesta valu, kuivamist ja ärritust. ideaalne peale intensiivset suuhügieeni, igeme- ja põletikuliste haiguste ravi. Samuti peale implanteerimist, breketite kandmist, proteeside omamist ja hambaimplantaatide kasutamisel.

  • Äärmiselt tugev ja kauakestev antibakteriaalne toime
  • Leevendab valu ja jahutab haava
  • Mõeldud ainult igemete lokaalseks raviks, veritsuse ja põletiku mahasurumiseks.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge neelake alla. Mitte kasutada pärast pakendile märgitud kõlblikkusaja lõppu või kahjustatud pakendi korral. Hoida toatemperatuuril.
Enne ja pärast kasutamist peske käsi. Enne kasutamist lugege hoolikalt juhiseid. Hoida lastele kättesaamatus kohas

Kasutamine: Igemete masseerimiseks kasutage äärmiselt pehmet hambaharja või puhast sõrme. Soovitatav kasutada pehmeid hambavaheharju, mis on samuti kaetud geeliga.
Kasutage 7 päeva. Pikema kasutamise vajaduse osas pidage nõu hambaarstiga.

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Aqua, Propylene Glycol, Xylitol, Hydroxyethyl, Cellulose, Chlorhexidine Digluconate, Ascorbic Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Metabisulfite, Aroma, Methylparaben.
curasept parodontal gel 0,5 % Curasept ADS 350 Parodontgel i...

5.50 

Kohe saadaval