Curasept ADS 720 0,20% CHX hambapasta vähendab tõhusalt hammaste määrdumise võimalust ja maitsemuutusi. Mõeldud neile, kellel on suured parodondiprobleemid, igemete või suuõõne kahjustus.
Ideaalne neile, kes kannavad ortodontilisi seadmeid, proteese, implantaate või kellel esineb parodondi probleeme. Tasakaalustatud eriti tugeva antibakteriaalse hambakatu kogunemiseks.
Aitab kaitsta igemeid hambakatu ja kivi tekke eest, sobib igemete veritsemise ja kaariese ennetamiseks. Soodustab paranemist enne ja pärast hambaravi või professionaalse suuhügieeni protseduure.
Ei sisalda alkoholi, ei ärrita.

Eelised:

  • Ilma alkoholi ja SLS-ita, seega ei ärrita suu limaskesta
  • Tugev antibakteriaalne toime kloorheksidiini koostises
  • Curasept ADS süsteem säilitab hammaste loomuliku valgenduse
  • Curasept ADS süsteem ei mõjuta maitseretseptorite aktiivsust
  • Kaitseb ideaalselt igemeid ja soodustab nende paranemist enne ja pärast keerulisi hambaravi sekkumisi või eriti aktiivseid professionaalseid suuhügieeni protseduure
  • Ideaalse soovitud tulemuse saavutamiseks on soovitatav kasutada koos nii suuvett kui ka hambapastat.

Hoiatused: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärge neelake alla. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kasutamine: Kasutage 7-14 päeva või vastavalt hambaarsti ettekirjutusele – peske hambaid hambaharja ja väikese koguse hambapastaga vähemalt kaks korda päevas.

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
SORBITOL, AQUA, HYDRATED SILICA, GLYCERIN, XYLITOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, COCAMIDOPROPYL BETAINE, AROMA, ASCORBIC ACID, SODIUM METABILSULFITE, CELLULOSE GUM, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, SODIUM SACCHARIN, SODIUM METHYLPARABEN, SODIUM CITRATE, C.I. 42090.
curasept hambapasta chx 0,20 Curasept ADS 720 0,20% CHX ham...

6.50 

Kohe saadaval