Suuloputusvesi ELMEX Caries Protection
Suuvesi mineraliseerib ja tugevdab hambaemaili ja kaitseb kaariese eest. Kaariesevastane suuloputusvahend sisaldab aminofluoriidi, mis avaldab kiiret toimet hambaemailile, kuhu on tekkinud kaaries. Tugevdab hambaemaili ja muudab selle hapete suhtes vastupidavaks, remineraliseeritud hambaemaili mineraliseeritakse ja tugevdatakse. Suuloputusvahend täiendab hambapasta toimet. Kaitseb efektiivselt kaariese eest, eriti hambaharjaga raskelt ligipääsetavates kohtades.

Suuloputusvahend ELMEX on eriti soovitatav olukordades, kus suuõõne hügieen on raskendatud (hambasildadega, ortodontiliste aparaatidega patsientidel ja reisi ajal). Ideaalne koos ELMEX kaariesevastase hambapastaga. Ei sisalda alkoholi ega kunstlikke värvaineid.

Kasutamine:
Sobib täiskasvanutele ja üle 6-aastatele lastele, kes oskavad toote välja sülitada.
Loputage suuõõnt 10 ml lahjendamata vedelikuga 30 sek. pärast hammaste pesemist. Mitte alla neelata ega veega loputada. Mitte kasutada kuni 6 aasta vanustel lastel.

Fluoriidi kontsentratsioon: 250 ppmF-.

Omadused

Alkoholita, Fluoriidiga, Hambakatt

3 arvustust tootele Elmex suuvesi Caries Protection 400ml

  1. Anonüümne

    Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  2. Svetlana

    Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  3. Anonüümne

    Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

Lisa arvustus

Cancel

Aqua, Propylene Glcol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Olaflur, Glycerin, Sodium Benzoate, levulinic Acid, Sodium Levulinate, aroma, Saccharin, Sodium Fluoride, Sodium Anisate

Kokkusobivad tooted