Firefly Käpapatrull Ready Go hambaharjaga tähelepanu, valmis ja harjake!
Sellel Firefly hambaharjal on esmaklassilised pehmed harjased, mis puhastavad õrnalt ja tõhusalt hammaste vahelt ja pikki igemepiirkonda, puhastades hambakatu ning aidates ära hoida igemehaigusi ja hammaste lagunemist.
Valgustusega taimer vilgub 60 sekundit, mis on hambaarsti soovituslik aeg ülemiste ja alumiste hammaste korralikuks puhastamiseks. Lapsed peaksid harjama ülemisi hambaid, kuni märgutuli lõpetab vilkumise, ja korrake seda ka alumiste hammaste puhul.
Käepideme all on iminapp püstise hoiustamise ja puhtama vannitoa jaoks. Muutke tervislikud harjumused Fireflyga lõbusaks!

  • Sisaldab:  1 Firefly Käpapatrulli teemaline Ready Go hari koos sisseehitatud valgustustaimeriga ja akuga, iseloom ja värv võivad erineda
  • Soodustab harjamist: valgustuse taimer julgustab teie last korralikult harjama, vilgutades 1 minuti, mis on hambaarsti soovituslik aeg ülemiste ja alumiste hammaste korralikuks puhastamiseks.
  • Esmaklassilised harjased: spetsiaalselt väikelastele mõeldud esmaklassiliste pehmete harjastega eemaldab see lastele mõeldud valgusega hambahari õrnalt hambakattu, aidates ära hoida igemehaigusi ja hambakaariest.
  • Hambaarstid soovitavad: hambaarstid soovitavad korralikuks suuhoolduseks harjata lapse hambaid 2 minutit kaks korda päevas, mille tulemuseks on terved hambad ja säravamad naeratused
  • Lihtne hoiustamine: Käepideme alumises otsas on iminapp mis hoiab hambaharja kindlalt püsti ja kraanikausi puhtana.

Saadaval kahes värvivalikus roosa ja kollane!

Värv

Kollane, Roosa

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
hambahari käpapatrull Firefly vilkuv hambahari Käpap...

Original price was: 9.90 €.Current price is: 7.90 €.

Vali