GC Tooth Mousse on vee baasil kreem, mis sisaldab RECALDENT™* (CPP-ACP: Casein Phosphopeptide – Amorphous Calcium Phosphate). Kui oraalses keskonnas kasutatakse CPP-ACP-d, siis toimub katu, bakterite, hüdroksiid-apatiidi sidumine biokihtidesse ja pehmest koest lokaliseeritakse need biosisaldusega kaltsiumi ja fosfaadiga.
Sülg parendab CPP-ACP efektiivsust ja maitse stimuleerib sülje eritust. Mida kauem CPP-ACP ja sülg on koos suus, seda efektiivsem on tulemus.
Kreem sisaldab bio-omadustega kaltsiumi ja fosfaati.

1. Annab hammastele lisakaitse.
2. Aitab neutraliseerida bakteriaalset kattu.
3. Aitab neutraliseerida happerünnakuid teistest sisemistest ja välimistest happe allikatest.

NÄIDUSTUSED
*Enne ja pärast hammaste valgendamist.
* Pärast ultraheli- või, käsitsi hammaste puhastamist.
*Pärast professionaalset hambapuhastust (P.T.C).
*Pärast fluoriidi aplitseerimist.
*Hammastele kaitsekihi tekitamiseks, patsientidel, kes kannatavad hamba erosiooni, kserotoomia või Sjögren sündroomi all.
*Ortodontilise ravi korral.
*Kõrge kaariese riskiga patsienditele.
*Erivajadustega patsiendid.

VASTUNÄIDUSTUS
RECALDENT™ (CPP-ACP) on tuletatud piima kaseiinist.

Päevane kasutamine
Hambaarstid soovitavad kasutada kreemi pärast hambapesu
1. Kanna piisav kogus GC Tooth Mousse kreemi ülemistele ja alumistele hammastele. Minimaalselt hernesuurune kogus kreemi iga kaare kohta. Kreem tuleks kanda hamba pinnale puhta kuiva sõrme või vatitupsuga. Rasketes piirkondades (hammaste vahel) kasuta hambaharja või GC Tooth Mousse kreemiga kaetud hambaniiti.
2. Jäta GC Tooth Mousse kreem minimaalselt 3 minutiks suhu.
3. Seejärel kasuta keelt et ajada GC Tooth Mousse kreem suus laiali. Hoia kreemi suus nii kaua kui võimalik (1- 2 minutit) ja väldi sülitamist ning allaneelamist. Mida kauem GC Tooth Mousse kreem ja sülg on koos suus, seda efektiivsem on tulemus.
4. Sülita suurem osa välja ning võimalusel väldi loputamist. GC Tooth Mousse kreemi jääkide eemaldumine hambapinnalt toimub järk-järgult.

Pärast protseduuri 30 minuti jooksul ei ole soovitav süüa ega juua.

Õhtune kasutamine
Hambaarstid soovitavad kasutada kreemi pärast hambapesu
1. Kanna piisav kogus GC Tooth Mousse kreemi ülemistele ja alumistele hammastele. Minimaalselt hernesuurune kogus kreemi iga kaare kohta. Kreem tuleks kanda hamba pinnale puhta kuiva sõrme või vatitupsuga. Rasketes piirkondades (hammaste vahel) kasuta hambaharja või kreemiga kaetud hambaniiti.
2. Jäta GC Tooth Mousse kreem minimaalselt 3 minutiks suhu.
3. Seejärel kasuta keelt, et ajada kreem suus laiali. Hoia kreemi suus nii kaua kui võimalik (1- 2 minutit) ja väldi sülitamist ning allaneelamist. Mida kauem kreem ja sülg on koos suus, seda efektiivsem on tulemus.
4. Sülita suurem osa välja ning võimalusel väldi loputamist. Kreemi jääkide eemaldumine hambapinnalt toimub järk-järgult öö jooksul.

Pärast protseduuri 30 minuti jooksul ei ole soovitav süüa ega juua.

HOIATUS
1. Alati pärast kreemi kasutamist aseta kork tagasi ja eemalda ülemäärne niiske kreemi kiht tuubi kaelaosast või korgi seest.
2. Silma sattumisel loputa hoolikalt veega ja pöördu vajadusel arsti poole.
3. Riietele sattumisel pese veega.
4. Kui ilmnevad paistetuse sümptomid, siis see viitab ülitundlikkusele või allergiale bensoe säilitusaine vastu või mõne teise komponendi näiteks maitseaine vastu. Sel juhul katkesta toote kasutamine ja vajadusel pöördu arsti poole.

https://youtu.be/rJRBuCO8XrI

Pure water, Glycerol, CCP-ACP, D-sorbitil, CMC-Na, Propylene glycol, Silicon dixoide, Titanium dioxide, Xylitol, Phosphoric acid, Flavouring, Zinc Oxide, Sodium Saccharin, Ethyl p-hydroxybenzoate, Magnesium oxide, Guar Gum, Prophyl p-hydroxybenzoate, Butyl p-hydroxybenzoate

5 arvustust tootele GC Tooth Mousse 40g/35ml

 1. Anonüümne

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  See on üks väga kasulik kraam hambavaabale. Päriselt ka.

 2. Anonüümne

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

 3. Mihhail Tsõgankov

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

 4. piret

  Minul aitas valgete plekkide vastu see väga hästi.

 5. maili

  Laps kasutas seda toodet breketite ajal ja pärast breketite ära võttu hambad olid ilusti ühtlase värvusega. Hambaarst soovitas seda kasutada ja tõesti hambad on nüüd ilusad säravad.

Lisa arvustus