GUM ACTIVITAL Sonic harjapea võimaldab suus kergemini puhastada raskesti ligipääsetavaid kohti. Teaduslikult on tõestatud, et helivibratsioon koos pikendatud kooniliste harjastega ulatuvad 50% võrra sügavamale hammaste vahele, eemaldavad 47 x efektiivsemalt hambakattu igemepiirilt ning jätavad igemetele ja hammastele puhta ja värske tunde.

Peen käepide on ergonoomiliselt kujundatud kindlaks ja mugavaks hoidmiseks, mis võimaldab hambaharja täpselt juhtida ja liigutada. Hambahari on patareiga, seda on kerge kasutada ja mugav hoiustada.

JUHENDID:
1) Harjapea vahetamiseks (soovitavalt vahetada iga 3 kuu tagant):
Hoides pidemest kinni, tõmmake pea ära. Asetage uus pea pidemele ja suruge alla klõpsudeni. Asendamiseks sobivad ainult GUM Activital Sonic otsikud (4110).
2) Patarei vahetamiseks (vaata infolehe joonis pakendi sees):
Keerake käepidet ja tõmmake seda alla. Asendamiseks sobib ainult AAA leelispatarei. Patarei vahetamisel juhinduge +/- sümbolitest, et paigutus oleks õige. Sulgege ümbris ja visake vana patarei minema vastavalt kohalikele suunistele.

Kasutamisjuhend:
– Kandke harjapeale väike kogus hambapastat;
– Pange harjapea suhu;
– Lülitage hari sisse ülemisest keskmisest nupust;
– Harjake hambaid samamoodi, nagu manuaalse hambaharjaga, kasutamata sealjuures lisajõudu. Antud hambahari on kõige efektiivsem koos GUM Activital pasta- ja suuveega.
Puhastamisjuhend:
Lülitage hari välja. Loputage harjapea pärast hammaste harjamist veega. Harjapead soovitatakse vahetada iga kolme kuu tagant.
Ei sobi kasutamiseks alla 3-aastastele lastele. 3-aastased ja vanemad lapsed võivad toodet kasutada täiskasvanu järelevalve all. Hoida lastele kättesaamatus kohas.”

Pakendis on: 1 käepide. 1 harjapea. 1 AAA patarei. 1 hambaharja kaitsekarp.

Kokkusobivad tooted

7630019903042 GUM ActiVital Sonic elektrilin...