GUM Paroex kloorheksadiin+CPC 0.06%  hambapasta, mis on välja töötatud professionaalseks hambakatu eemaldamiseks ja pikaajaliseks kaitseks igemeprobleemide vastu.
*Aitab vähendada hambakatu ladestumist
*Aitab rahustada tundlikke igemeid
* Aitab säilitada igemekudede tervist
*Aitab ennetada hambaauke ja remineraliseerib hambaemaili
Sobib ideaalselt periodontaalse ravi järgseks hooldusperioodiks või tundlike igemete varaste sümptomitega tegelemiseks. Soovitatakse ka ortodontiliste, implantaatide, täidiste või muude proteeside katu kontrolli all hoidmiseks.
GUM Paroex kloorheksidiin+CPC 0,06% hambapasta koostisse kuulub täiustatud kahetoimeline hambakatu vastane süsteem, mis sisaldab järgmisi toimeaineid:
Kloorheksidiindiglükonaat 0,06% – professionaalne vahend hambakatu eemaldamiseks ja igemete tervise taastamiseks. Laiatoimeline antiseptik, mis kõrvaldab ja ennetab pikaks ajaks hambakattu ja periodondi terviseprobleeme põhjustavate bakterite kasvu.
CPC (tsetüülpüridiinkloriid) – mikroobidevastane aine, mis võimendab kloorheksidiini toimeid ja aitab bakterite poolt eritatavaid toksiine paremini neutraliseerida.
E-vitamiin – antioksüdant, mis võitleb rakkude vananemise vastu ja hoiab igemeid tervetena.
Aloe Vera – aitab ärritunud igemekudesid niisutada ja rahustada.
Provitamiin B5 – aitab elustada teie igemeid elustada ning säilitada nende tugevust ja toonust.
Fluoriid (1450ppm) – tagab tugeva ja terve hambaemaili.

Gum Paroex Daily Prevention hambapasta ei sisalda anioonseid vahtu tekitavaid aineid (nagu nt naatriumlaurüülsulfaat- SLS), mis võivad ärritada igemeid, põhjustada suuõõne haavandeid või pärssida kloorheksidiini tõhusat toimet.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ainult täiskasvanutele. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Välispidiseks kasutamiseks. Mitte alla neelata!
Kasutamine:
Kandke hambapasta või geel pehmele hambaharjale ja harjake hambaid iga toidukorra järel või vähemalt kaks korda päevas 3 minutit. Maksimaalse toime saavutamiseks soovitatakse kasutada koos Gum Paroexi suuloputusvee või pihustiga.

Aqua, Propylen Glycol, Glycerin, PEG - 40 Hydrogenerated Castor Oil, Aroma, Potassium Acesulfame, Chlorhexidine Digluconate, Methylparaben, Cetylpyridium Chloride, Propylparaben, C.I. 14720, Limonene.

Kokkusobivad tooted

GUM Paroex kloorheksadiin+CPC 0.06%  GUM Paroex kloorheksidiin+CPC ...

8.90 

Kohe saadaval