KIN B5 Hambapasta 125 ml

Hambapasta KIN B5 125 ml. Antiseptiline, hambakattu kontrolli all hoidev, suu limaskesta taastav ja tugevdav hambapasta kasutamiseks liigse katu korral ja pärast hambakivi ja -katu eemaldamist. Ideaalne tundlike igemetega patsientidele (diabeetikud, rasedad, suitsetajad, implantaatide ja proteeside kandjad, suukaudsete antikoagulantide ravil olijad jne).
Omadused:
*Koostises CPC 0,05%, vitamiin B5 ja B3, tsink, floriid 1450ppm, ksülitool 10%.
*Meeldiva maitsega, läbipaistev, sobib pikaajaliseks igapäevaseks kasutamiseks täiskasvanutele ja lastele alates 12 eluaastast.
Kasutada 2-3 korda päevas, soovitatavalt pärast söömist ja enne magamaminekut.

Omadused

Antiseptiline, Breketitele, Fluoriidiga, Hambakatt, Hambakivi, Implantaat, Ksülitooliga, Proteesid, Rasedatele, Suitsetajatele

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Panthenol, Aroma, Xanthan Gum, Zinc Citrate, Sodium Fluoride (0.32%), Menthol, Niacinamide, Sodium Methylparaben, Sodium Propylparaben, Cetylpyridinium Chloride, Sodium Saccharin, Potassium Acesulfame

2 arvustust tootele KIN B5 Hambapasta 125 ml

  1. Anonüümne

    Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  2. ave

    Ma olen terve elu kimpus olnud hambakiviga ja kui hakkasin seda pastat kasutama siis hambakivi on märgatavalt vähem nüüd.

Lisa arvustus

Cancel

Kokkusobivad tooted