KIN valgendav hambapasta on uue põlvkonna valgendav hambapasta kuna valgendab hambaid õrnalt ja järk-järgult ilma pleegitamise ja keemiliste plekieemaldajateta. Valgenduse põhimõte on sarnane soodapesule.

Hambapastas toimivad koos vähese abrasiivsusega naatriumvesinikkarbonaadi imepeened osad, mis valgendavad kahjustamata hambaemaili, naatriumpürofosfaat, mis väldib katu ja hambakivi teket ja naatriumfluoriid, mis kaitseb kaariese eest.

Naatriumvesinikkarbonaat
Pastas sisalduvad kristalsed naatriumvesinikkarbonaadi ehk söögisooda (sodium bicarbonate) mineraalid on jahvatatud mikropulbriks. Jahvatatud kristallid on pehmemad, kui hambaemail ja dentiin ning seetõttu eemaldavad kristallid mehaaniliselt hambaemaililt plekke ja kogunenud kattu. Naatriumvesinikkarbonaat teeb hambaid heledamaks, taastab naturaalse tooni ja väldib hammaste värvumist, eemaldab efektiivselt just toidust, jookidest ja tubakast tekkinud värvumise. Hambapasta abrasiivsuse indeks on madal, RDA 87 (ülempiir 250).
Hambapasta toime on sarnane soodapesule, mida hambaarstid soovitavad. Naatriumvesinikkarbonaadi sisaldus 15%. Sobib hästi kasutamiseks ka peale hammaste valgendusprotseduure, et säilitada valge vaeratus.
Naatriumvesinikkarbonaat neutraliseerib happeid, mis on hambakatus olevate bakterite poolt toodetud ning vähendab suus halba lõhna. Lisaks on aine vees lahustuv ning tänu sellele pääseb ligi hammaste vahele ja hammaste pinna konarlustesse, kuhu teised ained ei pääse.

Naatriumpürofosfaat
Hambapastas teisena sisalduv koostisosa on kristalne naatriumpürofosfaat (sodium pyrophosphate), mis reageerib hammastel oleva kaltsiumfosfaadiga, mis ei ole hammastele veel ladestunud. Tekkinud uus ühend on vees lahustuv, seega hambakivi moodustav kaltsiumfosfaat eemaldatakse loputamisel veega. Naatriumpürofosfaat väldib hambakivi ja katu teket.
Naatriumpürofosfaadi sisaldus 3,3%.

Naatriumfluoriid
Fluoriid aitab kaasa hambavaaba taastamisel, remineraliseerib hambaid, pidurdab suhkrute muutumist hapeteks, mis kahjustavad emaili.

9 arvustust tootele KIN hambapasta valgendav 75ml

4.9 Hinnang
1-9 of 9 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  2. Alles alustasin. Vanas tuubis oli veel. Kasutan ainult KIN pastat.

  3. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  4. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  5. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  6. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    Maheda maitsega.peseb puhtaks.olen rahul

  7. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  8. Mõnus pasta, toimib väga hästi. Hambad tunduvad palju valgemad. 🙂

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Aqua, Glycerin, Sodium Bicarbonate, Hydrated Silica, Tetrasodium Pyrophosphate, Aroma, PEG-32, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Sodium Methylparaben, d-Limonene
KIN hambapasta valgendav 75ml

11.50 

Ainult 5 veel laos