1

Innovaatilise puhastustehnoloogiaga ION-Sei elektriline hambahari eemaldab tõhusalt nii hambakatu kui ka bakterid. Hambahari on varustatud kolme vibreerimistugevusega ning komplektis on ka kaks otsikut. Lisaks on hambahari ülimalt mugav microUSB kaudu laadida.

Hambaid pestes katab hambaharja seest tulev valgus hammaste pinnad negatiivsete ioonidega, see tõrjub S.mutansi ja takistab neil hammaste pinnale kinnitumast.
Hambahari kasutab UV LED-valgust, mis reageerib harja käepidemes oleva titaandioksiidvardaga, et tekitada ioone, mis hävitavad hambakattu tekitavad bakterid.
Negatiivsed elektronid saadetakse suhu vee või sülje kaudu. Kuigi ION-Sei põhineb tipptehnoloogial, kasutab see ka looduslikke elemente – vett ja valgust.
ION-Sei kasutab käepidemel oleva elektrijuhi kaudu ka teie keha loomulikku elektrilaengut, tekitades nõrga laengu, mis pärsib bakterite kasvu ja meelitab bakterid hammastelt hambaharjale.
Selliste supervõimete loomiseks kasutatud tehnoloogia on omandiõigusega kaitstud ja patenditud. TiO₂-pooljuht ja UV LED-valguse abil negatiivsete elektronide tekitamine on ainulaadne ION-Sei-le.

Sanyei järgib jaapanlaste mõtteviisi, mille kohaselt on suuhooldus otseselt seotud tervema keha ja seega ka õnnelikuma eluga. ION-Sei™ on uuenduslik hambahari, mis tagab ioontehnoloogia abil hammaste sügava ja õrna puhastuse.

ION-Sei eelised;
Ultraheli poolt indutseeritud vibreerimine ei ole nii tugev (vaikne ja pehme, 31000 liigutust / min)
Harjased on pehmemad (otsikud on pehmed ja teravate tippudega, mis võimaldab puhastada ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest ja igemete alt)
Vastupidavam (seade töötab ka peale paari aastat kasutamist)
Võimalik kasutada ilma hambapastata (inimestele, kes ei soovi fluoriidisisaldusega hambapastat)
ION-Sei hambaharjal on automaatsete pausidega 2-minutiline puhastustsükkel. See tähendab, et suu puhastamine on jaotatud neljaks osaks – iga 30 sekundi tagant teeb hambahari väikese pausi, et saaksid hambaharja asukohta suus muuta. Peale kahte minutit lülitub hambahari automaatselt välja.
ION-Sei elektrilist hambaharja on lihtne kasutada nii noortel kui vanadel, kuna kaaludes kõigest 90 grammi on seda lihtne käes hoida. Lisaks ei pea muretsema oma pereliikmete ülesäratamise pärast – hambahari on ütlemata vaikne, selle müratase on vähem kui 50 dB.
Vastupidav aku kestab kuni 8 tundi

Pakendis kaasas 2 hambaharja otsikut ja laadimisalus

2 arvustust tootele ION-Sei ioniseeriv elektriline hambahari Lake Blue

5.0 Hinnang
1-2 of 2 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    Hambahari on väga mugav ja tehus.

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In

Kokkusobivad tooted

ION-Sei- ION-Sei ioniseeriv elektriline...

Original price was: 149.90 €.Current price is: 139.90 €.

Kohe saadaval