Suuvett KIN GINGIVAL kasutatakse rohke katu, hambajuureümbrise põletiku ja breketite puhul ning suuõõneoperatsioonide järgselt. Sobib ka inimestele, kellel on suuhügieeni läbiviimine raskendatud.
KIN Gingival suuvesi on efektiivse koostisega vahend igemehaiguste raviks, sisaldab 0,12% kloorheksidiini ja Alpantha® kompleksi

Näidustused:
• Igemepõletikku e. gingiviiti ennetava ja ravi toetava vahendina
• Enne ja peale hammaste sügavpuhastust, hambakivi, katu ja pehmete kudede eemaldamist
• Hambaümbruse põletikku e. parodontiidi ennetava ja ravi toetava vahendina
• Suu antiseptikuna enne ja peale suukirurgiat
• Liigne bakteriaalse katu moodustumine
• Tundlike igemete tugevdamine
• Kaariese tekke vältimiseks
• Inimestele, kelle on raskusi hea suuhügieeni läbiviimisel (peale suukirurgiat, füüsilise puude tõttu jne)

Uus Alpantha® kompleks koosneb allantoniinist ja pantenoolist, mis taastab, tugevdab ja pehmendab igemekudet, kiirendab haavade paranemist ning vähendab põletikku ja ärritust. Tooted ei sisalda alkoholi ega fluoriidi.

Hoiatus: Võib esineda maitsemeele muutust, mis tavaliselt väheneb toote jätkuval kasutamisel. Toote pikaajalisel kasutamisel ning tubakatoodete ja mõningate toiduainete tarbimisel võivad tekkida plekid hambaemailile ja hambatäidisele, mis on kergesti eemaldatavad hambaarsti või hügienesti poolt.

Kasutamine:
KIN Gingivali lahjendmata suuveega loputada 2 korda päevas, Vältida söömist-joomist vähemalt pool tundi enne ja pärast toodete kasutamist.
Toodet on soovitatav kasutada koos sama sarja hambapastaga 2-3 nädala jooksul.

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Aqua, Sorbitol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor oil, Allantoin Panthenol, Sodium Methylparaben, Aroma, Chlorhexidine Digluconate, Citric Acid, Methyl Salicylate, Sodium Saccharin, Cetylpyridinium Chloride, Menthol, Sodium Propylparaben, Eugenol, d-Limonene, Cinnamal

Kokkusobivad tooted

KIN Gingival 0.12% kloorheksid...

12.60 

Kohe saadaval