Maasika- ja mündimaitseline suuvesi ORTOHO KIN sobib ideaalselt just breketikandjatele. Toode sisaldab tsetüülpüridiiniumkloriidi (0,05%), mis on antiseptiline ja vähendab hambakattu, ning naatriumfluoriidi, mis tugevdab hambaemaili ja hoiab ära kaariese. Provitamiin B5 ja vitamiin E kaitsevad ja tugevdavad igemekude ja kontrollivad hambakatu kogunemist. Tsetüülpüridiiniumkloriid (CPC), on positiivse laenguga katioonne pindaktiivne aine. CPC on antiseptik, mis avaldab bakteritsiidset toimet grampositiivsetesse bakteritesse, omab ka mõningast viiruste ja seente (eriti pärmseente) vastast toimet. Ortho KIN suuvett võivad kasutada ka lapsed alla 6 eluaasta. Kindlasti mitte alla neelata. Konsulteerida hambaarstiga, kui saadakse fluoriidi liksaks muudest allikatest. Naatriumfluoriid Fluoriid aitab kaasa hambavaaba taastamisel, remineraliseerib hambaid, pidurdab suhkrute muutumist hapeteks, mis kahjustavad emaili. Provitamiin B5 ja vitamiin E Provitamiin B5 aitab stimuleerida igemekudede kasvu, avaldab taastavat ja rahustavat toimet kahjustunud igemetele ning väldib igemete põletikku, aitab kontrollida katu teket. Vitamiin E on võimas antioksüdant, mis neutraliseerib kahjulikud vabad radikaalid. See stimuleerib vereringet igemetes ja on tunnustatud enda rakumembraani kaitsva toime poolest. Taastab ja niisutab iget, vähendab põletikku, aitab kontrollida katu teket.

OrthoKIN ei sisalda alkoholi ega kloorheksidiini. OrthoKINi on sobilik kasutamiseks alates 6. eluaastast ning pikema aja vältel. Enne ja pärast söömist tuleks vältida toodete kasutamist poole tunni jooksul.

Näidustused:
Breketikandjatele suuhügieeniks (ka proteeside ja hambasildadega suu hügieeniks)
Kaariese ennetamiseks
Hambakatu vähendamiseks
Kasutamine: Suuveega loputada 1 minut vähemalt 2 korda päevas pärast hammaste pesu, mitte alla neelata.

Aqua, Glycerin, Sorbitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xylitol, Panthenol, Sodium Methylparaben, Aroma, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Sodium Fluoride, Propylene Glycol, Cetylpyridinium Chloride, Disodium Edta, Potassium Acesulfame, Sodium Propylparaben, Sodium Saccharin, Triacetin, CI 14720

Kokkusobivad tooted

KIN OrthoKin suuvesi 500ml

13.70 

Kohe saadaval