Värskendav, kreemjas hambapasta vesimündi maitsega, mis valgendab ja kaitseb hambaid, värskendades samal ajal hingeõhku.
Hambapasta on välja töötatud hammaste ja igemete tervise säilitamiseks, ennetades samas kaariese teket, ning selles kasutatakse õrna ksülitooli- ja sorbitaanipõhist valemit, mis puhastab ja hooldab hambaid ilma ärritust tekitamata.
Laboratoorsed testid on kinnitanud MARVISe hambapastade tõhusust ja funktsionaalsust tänu nende suurepärasele puhastusaktiivsuse ja väga nõrga abrasiivse toime kombinatsioonile.
Lisaks funktsionaalsusele ja tõhususele on erilist tähelepanu pööratud kogu Marvise kogemusele – sealhulgas ainulaadsele maitsele ning intensiivsele ja kauakestvale värskendavale efektile.
Marvis muutis hambapasta kontseptsiooni revolutsiooniliselt. Otse Firenzest pärit Marvis on suurepärane hambaravibränd, mida Itaalias on armastatud põlvkondade kaupa.
Marvise valem: valged, kaitstud hambad, värske hingeõhk kogu päeva vältel ning aitab ennetada hammaste lagunemist, hambakivi ja hambakattu.

  • Parabeenivaba
  • Gluteenivaba
  • Vegan

6 aastased ja nooremad lapsed: panna herneterasuurune kogus hambapastat hambaharjale ning harjata järelvalve all, et vältida allaneelamist.

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Glycerin, Aluminium Hydroxide, Aqua (Water/Eau), Silica, Aroma (Flavor), Cellulose Gum, Titanium Dioxide, Xylitol, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Citric Acid, Sodium Citrate, Hydroxycitronellal, Farnesol.
Marvis hambapasta aquatic mint Marvis hambapasta Aquatic Mint...

Original price was: 7.90 €.Current price is: 7.50 €.

Kohe saadaval