Marvise valem: valged, kaitstud hambad, värske hingeõhk kogu päeva vältel ning aitab ennetada hammaste lagunemist, hambakivi ja hambakattu.
Laboratoorsed testid on kinnitanud MARVISe hambapastade tõhusust ja funktsionaalsust tänu nende suurepärasele puhastusaktiivsuse ja väga nõrga abrasiivse toime kombinatsioonile.
Lisaks funktsionaalsusele ja tõhususele on erilist tähelepanu pööratud kogu Marvise kogemusele – sealhulgas ainulaadsele maitsele ning intensiivsele ja kauakestvale värskendavale efektile.
Marvis muutis hambapasta kontseptsiooni revolutsiooniliselt. Otse Firenzest pärit Marvis on suurepärane hambaravibränd, mida Itaalias on armastatud põlvkondade kaupa.
Intensiivne, elav ja eksimatu. Köitev “piperita” piparmündi maitse viib teid kauakestva värskuse uude dimensiooni.

  • Parabeenivaba
  • Gluteenivaba
  • Vegan

6 aastased ja nooremad lapsed: panna herneterasuurune kogus hambapastat hambaharjale ning harjata järelvalve all, et vältida allaneelamist.

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Glycerin, Aluminium Hydroxide, Aqua (Water/Eau), Silica, Aroma (Flavor), Cellulose Gum, Titanium Dioxide, Xylitol, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Citric Acid, Sodium Citrate, Limonene, Eugenol.
marvis hambapasta classic mint strong Marvis hambapasta Classic Stro...

Original price was: 7.90 €.Current price is: 7.50 €.

Kohe saadaval