Miradent Mirasensitive HAP+ hambapasta on intensiivhooldus ülitundlike hammaste kaitseks. Ülitundlikud hambad on tavaline probleem, mille all kannatab 80% täiskasvanutest. Valu tunde sagedus suureneb vanusega mille põhjuseks võivad olla  paljastunud hambakaelad, igemehaigused või harjamisdefektid.
Mirasensitive hap + sisalduv uus aine sulgeb püsivalt dentaalsed kanalid ja hoiab ära hammaste närvide ärrituse. Vähendab märkimisväärselt hammaste tundlikkust valu suhtes.
Kui su hambad reageerivad  kuumale, külmale, magusale või hapule on see hambapasta ideaalne vahend leevendamaks neid vaevusi.
Kaaliumi ioonid isoleerivad hamba närvid ja hüdroksüapatiit (hap) remineraliseerib hambaemaili, vähendades koostöös hammaste tundlikkust.

Mirasensiivsete hap +, hüdroksülapatiidi ja kaaliumioonide toimeained ei ole tervisele kahjulikud ning koos ksülitooli ja naatriumfluoriidiga on eriti hambasõbralikud. Sisaldab ksülitooli ja 1450 ppm fluoriidi. RDA väärtus: 20

Omadused

Fluoriidiga, Ksülitooliga, Tundlikele hammastele

Hydroxylapatite, Aqua, Sorbitol, Xylitol, Propylene Glycol, Potassium Citrate, Tetrapotassium Pyrophosphate, Cellulose Gum, Aroma, Sodium C 14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Pyrophosphate, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Sodium Chloride, Limonene, CI 77891

1 arvustus tootele Miradent Mirasensitive HAP+ hambapasta 50 ml

  1. piret

    Aitas tundlike hambakaelte vastu väga ruttu.

Lisa arvustus