Suukaudne hingamine vs ninakaudne hingamine
Suukaudne hingamine võib olla üks uneaegsete hingamishäirete põhjus. Kui laps hingab suu kaudu, võib see põhjustada hammaste soovimatut arengut. Täiskasvanutel võib SDB tekitada hammaste ja hambumuse vigu, mistõttu jääb keel tihti alalõua sisse, piirates magades õhu liikumist. Seetõttu on oluline õppida õigesti nina kaudu hingama. Abivahend hoiab alalõua ees normaalses asendis ja keele rohkem üleval, misläbi on õhuteed avatud ja hingamine toimub vabalt nina kaudu.

Myosa® TMJBDS ® S3 kasutatakse ravi kolmandas ja viimases etapis, kui patsiendi hingamisaeg (BHT) on saavutanud 45 sekundit või rohkem. S3 on mõeldud eelkõige ninaalse hingamise väljakujundamise lõpuleviimiseks, parandades samal ajal hingamist ja müofunktsiooni häireid. S3 võib olla ka ülemineku aparaat TMJBDS®-ravi esimese ja teise etapi vahel, mis hõlmab kaare arendamist koos Myobrace®-seadmetega. Sel põhjusel on seade S3 Myobrace® A1 seadme tuletis. S3 konstruktsiooni omadused tagavad ja säilitavad nina hingamise, parandades samal ajal müofunktsioonihäireid TMJBDS®-ravi lõppfaasis. Myosa® seadet tuleb kasutada üks kuni kaks tundi päevas, lisaks öösel magamise ajal. Patsiendi hambad võivad ravi algstaadiumis muutuda veidi tundlikuks. See on täiesti normaalne, kuid kui valu muutub ülemääraseks, vähendage kasutusaega, et seda taas suurendada, kui seadmega on harjutud ja tundlikkus väheneb. Myosa®-seade võib muuta hammaste ja lõualuude asendit, kuigi seadme paindlikkus vähendab seda võimalust.

Myosa S3 puhastamine:

Myosa® seadet tuleb puhastada sooja jooksva vee all iga kord, kui patsient selle suust välja võtab.

Kasuta Myoclean™ tablette, et põhjalikult puhastada kapet kaks korda nädalas. Myoclean™ on kõigi MRC-seadmete jaoks soovitatav puhastusvahend.

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
MRC myOSA TMJ-BDS S3 Non-Mouldable MRC myOSA TMJ-BDS S3 Non-Mould...

79.00 

1 saadaval