Paika asetatud Myosa® seade norskajatele avab hingamisteed ja takistab liigset suu kaudu hingamist. Seadme elastsed küljed ja õhkvedrudega alus vähendavad selle mõju lõualiigesele, nii et see sobib kasutamiseks patsientidele, kellel esineb temporomandibulaarliigese haigusi, samuti nendele, kes krigistavad hambaid. Seade ei ole mõeldud mitte lihtsalt probleemi sümptomite vähendamiseks, vaid ülemiste hingamisteede ja neuromuskulaarsete häirete korrigeerimiseks, mille tagajärjel võivad tekkida uneaegsed hingamishäired (SDB). Koheselt kasutatav, ei vaja sobitamist ega korrigeerimist. Myosa® S1 seadet saab kombineerida Myosa® S2 või TMJ seadmetega ning kasutada neid abivahendina uneaegsete hingamishäirete ravimisel.

2 arvustust tootele MRC myOSA TMJ-BDS S1 norskajatele

1.5 Hinnang
1-2 of 2 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    Liiga massiivne ja tugev, surub liiga igemetele. Lõualuu on pärast katsetamist väga valus. Olen katsetanud päeval tunni ja paari kaupa, igemed valulikud ja lõualuu valu järgi ei jää.

  2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    Jube ebamugav asi. Kindlasti ei olnud mulle sobilik valik. Eks pean proovima muid variante ja pigem seda toodet uuesti suhu ei taha panna.

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
MRC myOSA S1 norskajatele MRC myOSA TMJ-BDS S1 norskajat...

79.00 

1 saadaval