1
Naturdent 1

Patenteeritud proteesiliim NaturDent tagab ülemiste proteeside ja eriti alumiste proteeside jaoks eriti tugeva ja eriti pika kinnituse. Looduslik männivaik toimib proteeside täiusliku stabilisaatorina; ei mingit liikumist, ei libisemist ja kindel tunne terve päev! NaturDent pakub ka täiendavat kaitset hambaproteeside alla jäänud toiduosakeste eest. NaturDent liim on toode neile proteeside kandjatele, kes väldivad keemiliste koostisainete tõttu proteesiliimide kasutamist. NaturDent on ka alternatiivne toode neile, kes soovivad üle minna looduslikel koostisosadel põhinevale toodetele.

Naturdent kasutamineKasutamine

1. Puhastage ja kuivatage oma protees põhjalikult. NaturDent suudab oma täielikku kinnitust arendada ainult juhul, kui protees on täiesti kuiv.
2. Kandke NaturDent oma proteesile, pigistades kergelt tuubi. Juhul kui tuub on külm, siis soojendage seda käes, et liim tuleks kergesti välja. (Palun hoida toatemperatuuril)
3. Kandke NaturDent oma proteesile ribade või täppide kaupa, jälgides, et liim ei oleks proteesi servale liiga lähedal.
4. Ummistumise vältimiseks sulgege tuub tihedalt kohe pärast kasutamist. Palun hoidke tuubi otsik alati puhtana.
5. Sisestage protees suhu ja hammustage kindlalt paigale.
6. Parimate tulemuste saavutamiseks oodake 15 minutit enne söömist või joomist.

Vihje: võib kuluda paar katset, et näha, milline kogus NaturDent hambaproteesiliimi on ideaalne. Kõigepealt alustage väikese koguse kasutamisega. Suurendage vastavalt vajadusele, et saavutada pikaajaline kinnitus.

Vegan

Vegan

Gluteenivaba

Gluteenivaba

Tsingivaba

Tsingivaba

Vägivallavaba

Vägivallavaba

Kaal 40 g

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Sodium hydrogen carbonate, Sodium carbonate hydrogen peroxide, Sodium phosphate tribasic, Potassium peroxysulfate, Sulphamic Acid, PBS-1 (mono), Povidone, Sulfuric acid monododecyl ester sodium salt, N, N'-ethylenebis (diacetamide), Aroma, Color
NaturDent looduslik proteesiliim NaturDent looduslik proteesili...

8.90 

Kohe saadaval