1

Oxyfresh Premium Cavity Protection fluoriidiga hambapasta: miski ei tööta paremini hambaaukude ja kroonilise halva hingeõhu (halitoos) vastu ning emaili ja säravate naeratuste vastu. Madal hõõrdumine – ideaalne spoonide ning tundlike hammaste ja igemete jaoks – Eeterlik õli – Hambaarstid soovitavad

Fluoriidiga rikastatud ainulaadne hambapasta aitab võidelda hambakatu vastu ja on ideaalne neile, kellel on tundlikud hambad. Mittetoksilise, madala abrasiivsusega valemiga, mille tõhusus on teaduslikult tõestatud, saavad inimesed kogeda tugevamaid igemeid ja vähem suuõõne baktereid õrna, tõhusa ja ohututest koostisosadest valmistatud hambapastaga.

Kui teised kaubamärgid kasutavad sageli tinafluoriidi, mis võib põhjustada hammastele kollaseid plekke, siis meie kasutame ainult ohutuid ja tõhusaid koostisosi. Meie mittemäärduva neutraalse naatriumfluoriidi kontsentratsioon pakub õõnsuste vastu võitlevat kaitset ilma neid pimestavaid naeratusi kahjustamata.

Lisasime ka meie patenteeritud Oxygene®-i ja tsingi kombinatsiooni, mis tagab võimalikult puhta ja värskeima hingeõhu.

Oxyfresh Fresh Breath Lemon Mint hambapasta

★ ÜLIM KAARIESEVASTANE KAITSE – Parem suutervis saab alguse kodust, seega saate oma hambaarstile puhkust anda meie võimsa kaariesevastase hambapastaga. See on unikaalselt tasakaalustatud pH-tasemega, mis aitab murda lagunemistsüklit; ning on rikastatud mittemääriva fluoriidiga mis aitab võidelda hambakatu vastu ja tugevadada emaili.
★ AITAB HAMMASTE TUNDLIKKUSE VASTU – Olgu see hammaste valgendamise, igemete kehva tervise või kuumade ja külmade toitude/jookide tõttu – meie värske piparmündi ja fluoriidiga hambapastaga rahustab tundlikke hambaid ja igemeid ning aitab remineraliseerida emaili. See on värvainevaba, sõmeravaba, on kliiniliselt tõestatud, et sellel on madal hõõrdumismäär, et kaitsta teie pärlmuttervalgeid hambaid.
★ VÕITLEB HAMBAKIVI JA HAMBAKATU TEKKEGA – Fluoriid on hädavajalik, et takistada hambakatu ja hambakivi tungimist teie naeratusse (ja teie rahakotti) … kuid see ei tähenda, et teie hammaste värv peaks hinda maksma! Kuigi mõned kaubamärgid kasutavad tinafluoriidi, mis võib põhjustada hammastele kollaseid plekke, kasutab meie särav valem neutraalset naatriumfluoriidi, et saaksite säilitada oma valge ja särava naeratuse.
★ KAUAKESTEV VÄRSKE HINGEÕHK – Erinevalt halba hingeõhku kunstlike maitsetega maskeerivatest hambapastadest kasutab Oxyfresh eksklusiivset komponenti nimega Oxygene, mis mis kõrvaldab halva hingeõhu (lenduvad väävliühendid) otse allikast, et tagada tõeliselt värske hingeõhk, mis kestab kogu päeva.

★ LIHTSALT PROOVIGE! – kui olete proovinud kõike muud, võite sama hästi proovida midagi, mis töötab! Hambaarstid usaldavad meie esmaklassilist valemit, mis aitab vältida hammaste lagunemist ja aitab hambaid tundlikkuse korral remineraliseerida, ning nagu kõik Oxyfreshi suuhooldustooted, on ka meie kaariesevastane hambapasta valmistatud USA-s teaduse ja emakese looduse parimate teadmiste abil.

Kaal 142 g

1 arvustus tootele Oxyfresh Cavity Protection fluoriidiga hambapasta 142 g

5.0 Hinnang
1-1 of 1 review
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Sodium Fluoride 0.235% (1100 ppm) Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Water (Aqua), Chondrus Crispus (Carrageenan), Sodium Lauryl Sulfate, Flavor*, Titanium Dioxide, Stabilized Chlorine Dioxide (Oxygene®), Sucralose, Zinc Acetate. *Contains Peppermint essential oil. Gluteenivaba
Oxyfresh Cavity Protection fluoriidiga hambapasta Oxyfresh Cavity Protection flu...

16.90 

Kohe saadaval