Oxyfresh Cavity Protection fluoriidiga suuvesi: miski ei tööta paremini hambaaukude ja kroonilise halva hingeõhu (halitoos) vastu ning hambaemaili ja säravate naeratuste kaitsteks. Alkoholivaba – Värvainevaba – Ei kõrveta – Eeterlik õli – Hambaarstid soovitavad

Üks võimekamaid fluoriidiga suuloputusvedelikke, selge see. See erakordne hingeõhku kontrolli all hoidev suuvesi aitab võidelda hambakatu vastu ja sobib ideaalselt neile, kellel on tundlikud hambad või kellel on kalduvus kaariesest tingitud hambaaukude tekkele.

Kui teised kaubamärgid kasutavad sageli tinafluoriidi, mis võib põhjustada kollaseid plekke hammastel, siis meie kasutame ainult ohutut ja tõhusat mittemäärduvat neutraalset naatriumfluoriidi, et pakkuda hambaaukude vastu võitlevat kaitset, kahjustamata teie silmipimestavat naeratust.

Lisasime ka oma salajase koostisosa Oxygene®, mis tagab võimalikult puhta ja värskeima hingeõhu. On näidatud, et koos ksülitooliga võitleb meie valem hambakatu ja bakterite tekkega… süüdlastega, mis põhjustavad hammaste lagunemist.

Oxyfresh Cavity Protection fluoriidiga kaariesevastane suuvesi 473 ml

★ ÜLIM KAARIESEVASTANE KAITSE – Üks võimekamaid kaariesevastaseid suuloputusvedelikke, selge see. Meie värvainetevaba fluoriidiga rikastatud kaariesevastane ksülitooliga suuvesi aitab võidelda hambakatu vastu ja katkestada hammaste lagunemise.
★ IDEAALNE TUNDLIKELE HAMMASTELE JA IGEMETELE – Kui teil on tundlikud hambad, olgu ta valgendamisest või paljaste hambajuurte tõttu, siis see fluoriidiga suuvesi on hädavajalik tundlikkuse leevendamiseks ja aitamaks kaasa emaili remineraliseerimisele.
on tõestatud, et see võitleb hambakatu tekkega, mis põhjustab hammaste lagunemist.

★ LOODUSLIK EETERLIK ÕLI & KSÜLITOOL – Meie unikaalne valem sisaldab eeterlikku piparmündiõli ja ksülitooli et tagada värske, rahustav ja jahutav loomulik maitse, mis meeldib kogu perele. Lisaks puudub alkohol, mis tähendab, et kõik hea tuleb ilma kõrvetuseta!
★ LÕPUKS HALVAST HINGEÕHUST PRIIKS – Oxyfresh Cavity Protection fluoriidiga suuvesi pakub kiiretoimelist, minutipikkust lahendust värskeks hingeõhuks, mis kestab terve päeva! Meie eksklusiivne, mittetoksiline komponent Oxygene neutraliseerib halva hingeõhu otse selle allikas, andes sulle tõelise enesekindluse läbi värske hingeõhu.
★ LIHTSALT PROOVIGE! – kui olete proovinud kõike muud, võite sama hästi proovida midagi, mis töötab! Meie esmaklassiline fluoriidivalemiga suuvärskendaja on hambaarstide usalduse võitnud, ning nagu kõik Oxyfreshi suuhooldustooted, on ka see suuvesi valmistatud USA-s teaduse ja emakese looduse parimate teadmiste abil.

oxyfresh icons

1 arvustus tootele Oxyfresh Cavity Protection fluoriidiga suuvesi 473 ml

5.0 Hinnang
1-2 of 2 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Sodium Fluoride 225 ppm (0.05%), Water (Aqua), Xylitol, Sodium Benzoate, Potassium Phosphate, Flavor*, Stabilized Chlorine Dioxide (Oxygene®), Sodium Hydroxide, Citric Acid. *Contains Peppermint Essential Oil. Gluteenivaba.
Oxyfresh Cavity Protection fluoriidiga kaariesevastane suuvesi 473 ml Oxyfresh Cavity Protection flu...

17.90 

Kohe saadaval