1

Oxyfresh Fresh Breath Fresh Mint suuvesi – Hambaarstid soovitavad – Kauakestev värske hingeõhk ja terved igemed – Alkoholivaba

 

Meie Fresh Breath suuvesi on leebe teie naeratusele, ent karm halva hingeõhu suhtes. See on ohutu tervele perekonnale ja aitab kroonilise halva hingeõhuga (halitoos) või periodontaalse haigusega võitlejaid.
Sellesse on segatud õrn eeterlik piparmündiõli, mis aitab stimuleerida tervislikku süljevoolu ja garanteerib teile kogu päevaks värske hingeõhu. Lisaks on see loomulikult magustatud ksülitooliga, mis suudab võidelda hambakatu ja bakterite tekkega.
Meie uskumatu valemiga jätate halva hingeõhuga lõplikult hüvasti.

Oxyfresh Fresh Mint suuvesi

★ VÄRSKE HINGEÕHK – Parim õrn ja maitsetu suuvesi mis neutraliseerib halva hingeõhu, andes sulle enesekindluse terveks päevaks.
★ ALKOHOLIVABA – Meie unikaalne suuloputusvalem pakub efektiivset ja ohutust suuhoolt ilma delikaatset naeratust ärritava alkoholita.
★ MITTETOKSILISED KOOSTISOSAD – ainulaadselt koostatud eeterliku piparmündiõliga, mis tagab kerge ja värske tunde. Alkoholivaba, et kasu tuleks ilma kõrvetuseta! Lisasime sellesse ka murrangulist ksülitooli, mis on hambakatu vastu võitlev looduslik magusaine.
★ HAMBAARSTID SOOVITAVAD – Üle 35 aasta on Oxyfreshi tooteid soojalt soovitanud hambaarstid ja suuhooldusspetsialistid, tänu meie ohututele koostisosadele, mis on naeratuste tervena hoidmiseks äärmiselt efektiivsed.

oxyfresh icons

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Water (Aqua), Xylitol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Potassium Phosphate, Flavor (Peppermint Essential Oil Gluten Free), Sodium Hydroxide, Stabilized Chlorine Dioxide (Oxygene®), Citric Acid.
Oxyfresh Fresh Mint suuvesi 473 ml Oxyfresh Fresh Breath Fresh Mi...

17.90 

Kohe saadaval