Oxyfresh Maximum Strength Fresh Breath sidruni-mündi hambapasta: miski ei aita paremini võidelda kroonilise halva hingeõhu (halitoos) ja parodondihaiguste vastu. Patenteeritud valem – Madal hõõrdumine – Ideaalne spoonide ning tundlike hammaste ja igemete jaoks – Eeterlikud õlid – Hambaarstid soovitavad

Kahekordne värske hingeõhk ja tervislikum naeratus.

Meie maksimaalse tugevusega Fresh Breath Lemon Mint hambapasta viib halva hingeõhu vastu võitlemise tehnoloogia järgmisele tasemele ja on ideaalne täiendus meie Fresh Breath Lemon Mint suuveele. See on ohutu igale vanusele ja hädavajalik, et aidata neid, kellel on krooniline halb hingeõhk (halitoos) või periodontaalne haigus, ja neid, kes otsivad iga päev tõestatud lahendust halva hingeõhu vastu võitlemiseks.

Meie uskumatu patenteeritud Oxygene®-i ja tsingi valem on rikastatud värskendava eeterlike õlidega – sidrun, apelsin, greip, bergamott, laim ja piparmünt –, mis aitavad stimuleerida tervislikku süljevoolu ja pakkuda värsket, just harjatud tunnet, mis kestab terve päeva. Lisaks on see loomulikult magustatud ksülitooliga, mis on näidanud, et see võitleb hambakatu ja bakterite tekkega.

Oxyfresh Fresh Breath Lemon Mint hambapasta

★ VÄRSKE HINGEÕHK TERVEKS PÄEVAKS – Miski ei toimi paremini. Erinevalt teistest halba hingeõhku tõrjuvatest hambapastadest, mis lihtsalt maskeerivad halba hingeõhku kunstlike maitseainetega, neutraliseerib meie mündi-sidruni hambapasta selle allika täielikult, andes teile kogu päevaks värske hingeõhu.
★ PUHASTAB HAMBAID JA AITAB KAITSTA EMAILI – meie vähese abrasiivse hambapastaga hoiate oma pärlmuttervalged hambad säravana. Meie fluoriidivaba hambapasta puhastab hambaid õrnalt ja aitab eemaldada hambakivi, et anda teile terve päeva kestev värske ja puhas tunne.
on tõestatud, et see võitleb hambakatu tekkega, mis põhjustab hammaste lagunemist.

★ LOODUSLIKUD EETERLIKUD ÕLID – Naeratage enesekindlalt, kui te valite Oxyfreshi sls-vaba, katuvastase hambapasta. Teile meeldib meie eeterlike õlide segu kerge, värskendav puhang, jättes naeratused täielikult värskeks ja puhtaks ilma järelmaitseta. Ei mingeid kunstlikke maitseaineid, ainult värske ja sillerdav tunne.
★ KLIINILISELT TÕENDATUD TOETAMA IGEMEID – Meie sidruni-mündi hambapastaga saavutate te meelerahu. Ajakirjas International Journal of Biomedical and Advance Research avaldatud sõltumatu 12-kuulise kliinilise uuringu toel on Fresh Breath Lemon Mint hambapasta näidanud paremaid pikaajalisi tulemusi hambakatu vähendamisel ja igemete kudede tugevdamisel.

★ SEE ON OHUTU, MITTETOKSILINE & TÖÖTAB – kui olete proovinud kõike muud, võite sama hästi proovida midagi, mis töötab! Hambaarstid usaldavad seda hingeõhu värskendamiseks ja nagu kõik Oxyfreshi tooted, on ka meie hambapasta valmistatud USA-s teaduse ja emakese looduse parimate teadmistega.

Oxyfresh

Kaal 142 g

22 arvustust tootele Oxyfresh Fresh Breath Lemon Mint fluoriidivaba hambapasta 142 g

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Sorbitol, Water, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Flavor*, Xylitol, Chondrus Crispus (Carrageenan), Sucralose, Stabilized Chlorine Dioxide (Oxygene®), Zinc Acetate. *Contains Lemon, Orange, Grapefruit, Bergamot, Lime, Peppermint, and Spearmint essential oils Gluteenivaba
Oxyfresh Fresh Breath Lemon Mint hambapasta Oxyfresh Fresh Breath Lemon Mi...

18.90 

Kohe saadaval