Oxyfresh Premium maitseta õrna koostisega suuvesi: parim alkoholivaba maitsestamata suuvesi, mis tagab värske hingeõhu ning kaitseb emaili ja säravaid naeratusi. Alkoholivaba – Värvainevaba – Ei kõrveta – Ei mingeid maitseaineid – Hambaarstid soovitavad

Tundlikkus hambaravitoodete suhtes võib olla tõeline probleem. Seda võivad põhjustada ravimid, allergia piparmündile, keemia-/kiiritusravi, suuhaavandid jne. Hambahooldustooted peavad seda tundlikkust toetama, selle asemel et tekitada täiendavat ärritust.

Seetõttu koostasime selle spetsiaalse suuvee hoolikalt, et see ei sisaldaks mingeid maitseaineid ega magusaineid. Erinevalt suuvetest, millel on kõrge alkoholisisaldus ja tugevad kunstlikud maitsed (mis muudavad halva hingeõhu ja ärrituse ainult veelgi hullemaks), kasutame meie uuenduslikku, mittetoksilist, mitteärritavat koostisosa Oxygene®, et neutraliseerida halb hingeõhk ja bakterid võimalikult värske hingeõhu saamiseks.

Ülima rahustava mugavuse tagamiseks soovitame siduda meie Pro Relief hambageeliga.

Oxyfresh Gentle Formula maitsestamata suuvesi 473 ml

★ VÄRSKE HINGEÕHK – Parim õrn ja maitsetu suuvesi mis neutraliseerib halva hingeõhu, andes sulle enesekindluse terveks päevaks.
★ ALKOHOLIVABA – Meie unikaalne suuloputusvalem pakub efektiivset ja ohutust suuhoolt ilma delikaatset naeratust ärritava alkoholita.
ÕRN & EI KÕRVETA – Ideaalne neile, kellel on tundlik suu või esineb allergiaid piparmündi või magustaja suhtes. Meie maitsestamata suuvee abil on siiski teie hingeõhk päev otsa värske.
ÜLIM KAITSE – Ei miski toimi paremini teie pärlvalgete hammaste kaitseks kui meie unikaalne ja õrn halva hingeõhu vastane suuvesi.
★ LIHTSALT PROOVIGE! – kui olete proovinud kõike muud, võite sama hästi proovida midagi, mis töötab! Hambaraviprofessionaalide usalduse võitnud, ning nagu kõik Oxyfreshi suuhooldustooted, on ka see suuvesi valmistatud USA-s teaduse ja emakese looduse parimate teadmiste abil.

oxyfresh icons

22 arvustust tootele Oxyfresh Gentle maitsestamata suuvesi 473 ml

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Water (Aqua), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Stabilized Chlorine Dioxide (Oxygene®), Potassium Phosphate, Sodium Hydroxide.
Oxyfresh Gentle Formula maitsestamata suuvesi 473 ml Oxyfresh Gentle maitsestamata ...

17.90 

Kohe saadaval