Oxyfresh Pro Formula mündimaitseline hambapasta: Mitte miski ei toimi paremini võitlusel halva hingeõhuga (halitoos) ja emaili ning säravate naeratuse kaitsel. Madala abrasiivsusega kosmeetiline valem – perfektne laminaatidele ning tundlikele hammaste ja igemetele – Eeterlik õli – hambaarstide poolt soovitatud

Tere, naeratus! Maailmas, kus naeratused on justkui visiitkaardiks, panustavad inimesed oma hammaste hooldusse, olgu see siis viimane mood valgendamises, sirgendamises, laminaatides, jne. Kosmeetilise hambaravi kaitsmine õrna ja tipptasemel kodus kasutatava süsteemiga on ülioluline.
Meie uuenduslik Pro Formula hambapasta pakub seda kaitset. Me ei kasuta kanget alkoholi, kunstlikke värvaineid ega väga abrasiivseid koostisosi, mis võivad hambakosmeetikat määrida või kahjustada.

Sellel õrnal piparmündivärskel kosmeetilisel hambapastal on turul üks madalamaid abrasiivsusnäitajaid, suhtelise dentiini abrasiivsus (RDA) on vaid 45 (keskmisel poest ostetud hambapastadel on 100+). Koos meie eksklusiivse Oxygene®-i ja eeterliku piparmündiõliga ei kaitse miski paremini eredat pärlmuttervalget ja annab täiesti värske ja puhta tunde.

★ ÜLIM KAITSE – miski ei aita teie pärlmuttervalgeid hambaid paremini kaitsta kui meie ainulaadne ja õrn kosmeetiline vähese abrasiivsusega hambapasta. Meie uuenduslikul Pro Formula hambapastal on üks turu madalamaid hõõrdumisnäitajaid, mis aitab kaitsta teie naeratust.
★ VÕITLEB HALVA HINGEÕHUGA – Erinevalt teistest hambapastadest, mis lihtsalt maskeerivad halba hingeõhku kunstlike maitseainete ja koostisosadega, meie mittetoksiline valem annab teile tõelise, terve päev kestva värske hingeõhu.
on tõestatud, et see võitleb hambakatu tekkega, mis põhjustab hammaste lagunemist.

★ PERFEKNE KOSMEETILISTEKS PROTSEDUURIDEKS – Kui te olete panustanud oma valgesse, säravasse naeratusse valgendustoodete, viniiridega jne., siis see hambapasta on hädavajalik oma valgete hammaste ja igemete kaitseks.
★ EETERLIK ÕLI – Meie unikaalne valem on pH-balansseeritud, värvainete vaba ja segatud loodusliku eeterliku õliga, jättes naeratused täielikult värskeks ning järelmaitsevabaks.
★ LIHTSALT PROOVIGE! – kui olete proovinud kõike muud, võite sama hästi proovida midagi, mis töötab! Olles usaldatud hambaravispetsialistide poolt, on ka meie hambapasta valmistatud USA-s teaduse ja emakese looduse parimate teadmistega.

Kaal 28 g

1 arvustus tootele Oxyfresh Pro Formula fluoriidivaba hambapasta 28 g

5.0 Hinnang
1-1 of 1 review
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Calcium Carbonate, Water (Aqua), Glycerin, Sorbitol, Chondrus Crispus (Carrageenan), Sodium Lauryl Sulfate, Flavor*, Stabilized Chlorine Dioxide (Oxygene®), Sucralose. *Contains Peppermint essential oil Gluten free
Oxyfresh Pro Formula mündimaitseline hambapasta Oxyfresh Pro Formula fluoriidi...

Original price was: 4.90 €.Current price is: 3.45 €.

Laost otsas