Oxyfresh Pro Formula mündimaitseline suuvesi: mitte miski ei toimi halva hingeõhuga (halitoos) võitlemisel ning hambaemaili ja särava naeratuse kaitsmisel. Alkoholivaba kosmeetiline patenteeritud valem – Eeterlik õli – Hambaarstid soovitavad

Tere, naeratus!
Maailmas, kus naeratused on justkui visiitkaardiks, panustavad inimesed oma hammaste hooldusse, olgu see siis viimane mood valgendamises, sirgendamises, laminaatides, jne. Kosmeetilise hambaravi kaitsmine õrna ja tipptasemel kodus kasutatava süsteemiga on ülioluline.

Meie uuenduslik Pro Formula suuvesi pakub seda kaitset. Me ei kasuta kanget alkoholi, kunstlikke värvaineid ega väga abrasiivseid koostisosi, mis võivad hambakosmeetikat määrida või kahjustada.

Selle toiteallikaks on meie ainulaadne patenteeritud Oxygene® ja tsingi kombinatsioon, mis eemaldab täielikult halva hingeõhu. Kuid see on uskumatult õrn naturaalse, kerge eeterliku piparmündiõliga, mis rahustab ja hooldab teie õrna naeratust ja igemekudet.

Lisaks on see loomulikult magustatud ksülitooliga, mis on näidanud, et see võitleb hambakatu ja bakterite tekkega.

Oxyfresh Pro Formula mündimaitseline suuvesi 473 ml

★ IDEAALNE KOSMEETILISTEKS PROTSEDUURIEKS – Kui te olete oma valgesse säravasse naeratusse panustanud valgendavate toodetega, laminaatidega jne, siis meie Pro Formula fluoriidivaba suuvesi on teie hammaste ja igemete kaitseks hädavajalik
★ ÜLIM KAITSE – Ei miski tööta teie pärlvalgete hammaste kaitseks paremini kui meie unikaalne ja õrn halva hingeõhu vastane professionaalne suuloputusvesi. Lisaks on see looduslikult magustatud ksülitooliga, mille puhul
on tõestatud, et see võitleb hambakatu tekkega, mis põhjustab hammaste lagunemist.

★ EETERLIK ÕLI – Meie unikaalne valem on pH-balansseeritud, värvainete vaba ja segatud loodusliku eeterliku õliga, jättes naeratused täielikult värskeks ning järelmaitsevabaks.
★ VÄRSKE HINGEÕHK – jätke õrnalt hüvasti halva hingeõhuga meie kiiretoimelise Oxyfresh Pro Formula fluoriidivaba suuveega. Erinevalt teistest suuvetest, mis lihtsalt varjavad halba hingeõhku, neutraliseerib meie patenteeritud tsingist suuvee valem õrnalt halba hingeõhku, andes teile kogu päevaks värske hingeõhu.
★ LIHTSALT PROOVIGE! – kui olete proovinud kõike muud, võite sama hästi proovida midagi, mis töötab! Olles võitnud hambaarstide usalduse, on ka meie suuvesi valmistatud USA-s teaduse ja emakese looduse parimate teadmistega.

oxyfresh icons

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Water (Aqua), Xylitol, Potassium Sorbate, Zinc Acetate, Sodium Citrate, Flavor*, Stabilized Chlorine Dioxide (Oxygene®), Sodium Hydroxide, Citric Acid. *Contains Peppermint Essential Oil
OxyFresh-pro-formula-Mouthwash Oxyfresh Pro Formula mündimait...

4.95 

Kohe saadaval