Meie ainulaadne tehnoloogia võimaldab teil puhastada põhjalikult, kuid õrnalt
Võimsad vibratsioonid tekitavad mikromullid suunates need hambavahedesse ja mööda igemejoont edasi. Vaid kahe minutiga saate sellise tulemuse, mille saavutaksite käsihambaharjaga kahe kuu jooksul.** 31000 harjaliigutust minutis puhastavad hambaid õrnalt, eemaldades kattu, et tagada põhjaliku igapäevase puhastamise.

Eemaldab kattu käsihambaharjaga võrreldes kolm korda paremini
Täiustatud Sonic tehnoloogiaga Sonicare’i elektrilise hambaharja puhul on kliiniliselt tõestatud, et see eemaldab hambakattu kuni KOLM KORDA paremini* kui käsihambahari. See eemaldab hambakatu hammaste vahelt ja igemejoonelt ning aitab igemeid kaitsta.

Ohutu ja õrn kasutamine
Sonicare’i hambahari tagab põhjaliku puhastuse, ilma et see oleks hammastele ja igemetele karm. Õrnad, kuid võimsad vibratsioonid tagavad erakordse puhastuse, olles samal ajal õrn hammaste ja igemete vastu.

Optimeerige harjamist SmarTimeri ja QuadPaceriga
Kaheminutiline Smartimer ja 30-sekundiline QuadPacer juhendavad teid harjama soovitatud aja vältel kõigis suupiirkondades, et tagada täielik puhastus.

Ergonoomiline disain muudab hambaharja kergesti hoitavaks ja kasutatavaks
Õhuke, kerge ja ergonoomiline disain muudab hambaharja kergesti hoitavaks ja kasutatavaks, et saaksite teha hämmastava puhastuse ilma igasuguse pingutuseta.

14-päevane aku kestvus
Aku peab vastu kuni 14 päeva, nii ei pea te seda kogu aeg laadima.

Lihtne algus ülemineku lihtsustamiseks
Meie lihtsad alustamisprogrammid aitavad teil uue hambaharjaga järk-järgult harjuda – suurendage harjamisvõimsust aeglaselt esimese 14 kasutuskorra jooksul.

Hüvasti adapter. Tere, USB.
Adapterid võivad tunduda väikesed, kuid koos võib nende valmistamisel kasutatud plastik keskkonda märkimisväärselt mõjutada. Võttes kasutusele Philips Sonicare 1000–4000 seerial ainult USB-laadija ilma adapterita, saame kasutada kuni 189 210 kg vähem plastikut iga nelja aasta kohta. See on võimas, kas pole?

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In

Kokkusobivad tooted

Philips Sonicare 2100 Philips Sonicare 2100 elektril...

36.90 

Kohe saadaval