Sonicare pehmeima puhastusega harjapea!
Gum Care harjapea tagab 4x parema pinnakontakti ja hajutab hammastele liigselt rakendatud harjamisjõu. Ekstra pehmed harjased sobivad ideaalselt tundlikule suule. Olenemata harjamisstiilist on tagatud igemetele õrn puhastus. Sobivad äpp´iga Platinium ja DiamondClean hambaharjadele.

Kuni 7× tervemad igemed kõigest kahe nädalaga Tervete hammaste eelduseks on terved igemed.
Kasutage oma igemete eest hoolitsemiseks meie C3 Premium Gum Care’i harjapead. Pehmed küljed painduvad ja kohanduvad teie igemete kontuuriga, tagades 2× suurema kokkupuute pinnaga, et eemaldada igemepiirilt tõhusamalt kattu.
Kuni 7× tervemad igemed kõigest kahe nädalaga
Philips Sonicare Premium Gum Care’i harjapeaga on isegi sügavpuhastamine õrn. Kui hambahari liigub mööda igemepiiri, kaitsevad Premium Gum Care’i painduvad küljed ja harjased igemeid, isegi kui harjate tugevalt. Harjased töötavad igemepiirilt katu ja bakterite eemaldamiseks ja igemete tervise parandamiseks tõhusalt. Tänu selle harjapea kumerale kujule võite olla kindel, et harjased puutuvad hammastega maksimaalselt kokku.
Eemaldab kuni 10× rohkem kattu kui käsihambahari
Tänu painduvale kujule eemaldab Premium Gum Care käsihambaharjaga võrreldes kuni 10× rohkem kattu. Selle liikumine täiustab meie ainulaadset Philips Sonicare’i puhastustehnoloogiat nii, et iga hambapesuga kaasneb erakordne puhtus, mida on näha ja tunda.
Philips Sonicare’i täiustatud Sonic-tehnoloogia
Philips Sonicare’i täiustatud Sonic-tehnoloogia suunab vett hammaste vahele ning selle harjased aitavad lõhustada ja eemaldada hambakattu, tagades silmapaistva igapäevase puhtuse.
Teate alati, millal on vahetamise aeg. Tagab alati tõhusa puhastamise.
Pärast kolmekuulist kasutamist harjapea tõhusus langeb, kuid tuletame teile seda BrushSync™-i abil enne meelde. Teie nutikas hambahari jälgib, kui tihti ja kui tugevalt te hambaid harjate ning annab teile teada, millal on õige aeg vahetamiseks. Teil ei ole Philips Sonicare’i nutikat hambaharja? Lihtsalt jälgige siniseid vahetatavaid harjasid ja kui need muutuvad valgeks, on õige aeg harjapea vahetada.
Kuni 2× parem pinnakontakt tagab pingutuseta sügavpuhastuse
Meie kohandatavat puhastustehnoloogiat kasutades saavutate igal harjamisel soovitud puhtuse. Pehmed kummist servad painduvad, võimaldades Premium Gum Care’il hammaste ja igemete kuju järgi kohanduda, et harjamine ei oleks liiga jõuline ja et puhastamine oleks veelgi tõhusam. Harjased kohanduvad hammaste ja igemete kuju järgi, tagades raskesti ligipääsetavate kohtade sügavpuhastamiseks tavalise harjapeaga  võrreldes 2 korda suurema pinnakontakti.

7 arvustust tootele Philips Sonicare Premium Gum Care 2tk (valged)

4.9 Hinnang
1-7 of 7 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    meeldib sest on pehme hari ja paindub hind natuke krõbe

  2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  3. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  4. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  5. Väga hea otsik, puhastab hambaid väga hästi, pärast tunduvad hambad väga siledad.

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In

Kokkusobivad tooted

Philips Sonicare Premium Gum C...

Original price was: 27.80 €.Current price is: 24.90 €.

Ainult 5 veel laos