Philips Sonicare’i TongueCare puhtus teie keelele. Ainuke Sonicare’i tugevustega keelepuhastaja. Muutke Philips Sonicare’i TongueCare hambahari tõhusaks keelepuhastajaks. Spetsiaalsete mikroharjastega nutikas TongueCare+ keelehari ja Philips Sonicare’i BreathRx-keelesprei sügavpuhastavad teie keelt.

*Kahene komplekt
*Kinniklõpsatav
*Lateksivaba
*BrushSync-režiimi ühildumine

Hambaharjast keelepuhastajaks kõige ühe klõpsuga
TongueCare+ keelepuhastaja muudab teie Philips Sonicare’i hambaharja kiiresti võimsaks keelepuhastajaks. Iga keeleharja saab klõpsata Philips Sonicare’i hambaharja käepideme külge nagu tavalise harjapea. Lihtne kasutada, vahetada ja puhastada – need uuenduslikud keeleharjad sobivad kõikide Philips Sonicare’i külgeklõpsatava harjapeaga hambaharja käepidemetele, mistõttu saate oma suuhooldusrutiini hõlpsasti ka keele puhastamise lisada. See sobib kõikidele Philips Sonicare’i hambaharja käepidemetele, erandiks on PowerUp Battery ja Essence.
Paarib automaatselt hambaharja käepidemega
Meie nutikas keeleharjas TongueCare+ on mikrokiip, mis suhtleb hambaharja käepidemega. Keeleharja külgeklõpsamise korral tunneb käepide harja automaatselt ära ning valib optimaalseks keelepuhastuseks sobiva režiimi ja intensiivsuse taseme. Teil tuleb ainult toitenuppu vajutada.
Ulatute kergesti puhastama kogu keelt
Kogu keele korralikuks puhastamiseks peab ulatuma terve keeleni. Tänu ergonoomilisele kujule on see TongueCare+ keeleharjaga lihtne. See väike ja painduv harjapea eemaldab kõikjalt hõlpsasti halba hingeõhku põhjustavad bakterid.
240 mikroharjast õrnaks sügavpuhastuseks
240 kummist mikroharjasega keelehari TongueCare+ on mõeldud eelkõige keele pehme ja poorse pinna puhastamiseks. Painduvad mikroharjased puhastavad õrnalt servade ja õõnsuste ümbert, et sealt kogunenud bakterid eemaldada ja baktereid tappev Philips Sonicare’i keelesprei BreatRx sügavamale suunata. Kompaktne kuju võimaldab kogu keele pinda mugavalt puhastada.
Philips Sonicare’i puhtus teie keelele
TongueCare+ on ainus Philips Sonicare’i võimsusega keelepuhastaja, mis eemaldab iga tõmbega halba hingeõhku põhjustavad bakterid. 31 000 võnget minutis lõhustavad keelele tekkinud mustuse, eemaldavad halba hingeõhku põhjustavad bakterid ning suunavad baktereid tapva Philips Sonicare’i keelesprei BreathRx koostisosad sügavamale. Teie keel tundub puhtam ja hingeõhk püsib kauem värske.

1 arvustus tootele Philips Sonicare TongueCare+ 2 tk (mustad)

5.0 Hinnang
1-1 of 1 review
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Philips Sonicare TongueCare Philips Sonicare TongueCare+ 2...

Original price was: 19.90 €.Current price is: 16.50 €.

Ainult 3 veel laos