1

• Piksters on Austraalia nr 1 hambavahehari, see on valmistatud tugevamast, jäigemast traadist, mis peab vastu ka tugevamale survele.
• Kvaliteetsed nailonharjased ei kulu ära esimesel kasutuskorral ja kestavad kauem (PA612 harjased).
• Igal harjal on kork, mis toimib käepideme pikendusena ning kasutuskordade vahel hoiab harjased kuivad ja puhtad ning aitab traadil vormi hoida.
• Peenike kompaktne käepide võimaldab harja parimaks võimalikuks puhastuseks ja lihtsamaks hammastevahele sisestamiseks keerata.
• Väike käepide tähendab ka vähem plastjäätmeid.
• Piksters hambavaheharja võib mitmeid kordi taaskasutada

SUURUSTE TABEL - suurendamiseks kliki pildile

Hambavaheharja suurus

Hambavaheharja kasutamine ja hoidmine

Hambavahede puhastamisel:
Lükka hari hammaste vahele igemepiiril ja keeruta kergelt vindiga. See hõlbustab juurdepääsu ja pikendab harja kasutusiga. Ära suru harja jõuga kitsastesse vahedesse. Liiguta harja sujuvalt edasi-tagasi, et eemaldada katt, ka toidujäätmed.
Alumisi hambaid puhastades tuleks harja hoida kerge kalde all suunaga alt üles, ülemist hambakaart puhastades kalde all suunaga ülevalt alla.
Tagahammaste vahele juurdepääsu hõlbustab harja pea painutamine, kuid ära painuta täisnurkselt!

Ortodontiliste seadmete puhul:
Hambavaheharjad on iseäranis soovitatavad hammaste ja ortodontilise traatkaare vahe puhastamiseks ning suuremate hambavahede puhul. Puhastada tuleks kergete sisse-välja liigutustega, vältides seejuures traatkaarele liigse surve avaldamist. Valige hambavaheharja suurus vastavalt puhastamist vajavate vahede suurusele.

Implantaatproteeside puhul:
Kasutage hambavaheharja implantaatide ning neile toetuvate proteeside aluste puhastamiseks. Asetage hari ettevaatlikult kahe implantaadi vahele ja puhastage kergete sisse-välja liigutustega.

Sildade puhul:
Kasutage sillaga kaetud alaga sobivat hambavaheharja. Puhastamiseks sisestage hambavahehari põse- ja keelepoolsest küljest.

Kuidas hambavaheharja valida:
Vastamaks patsientide erinevatele vajadustele, valmistatakse suurel hulgal erineva kuju ja suurusega hambavaheharju. Peamine kriteerium, mida tuleks hambavaheharja valimisel silmas pidada, on hambavahede laius: on äärmiselt oluline vältida liiga laia harja pressimist kitsasse vahesse. Lisaks tuleb arvestada ka ortodontiliste vahendite, proteeside, sildade, igemete taandumise ja teiste eritingimustega. Seepärast peaks sobiva hambavaheharja esiteks määrama hambaarst, kuna just tema oskab valida teile sobivaima kuju ja suurusega toote. Väga oluline on ka harjade regulaarne vahetamine. Kõrgekvaliteediline hambavahehari, millel on antibakteriaalse kaitsega harjased, kestab kauem, minetamata oma häid omadusi kogu kasutusaja vältel.

Piksters ametlik esindaja: Hilo Trade OÜ-www.suutervis.eu

1 arvustus tootele Piksters hambavaheharjad jämedad 7 tk – vali suurus

4.0 Hinnang
1-1 of 1 review
Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Piksters 7-9 Piksters hambavaheharjad jämed...

5.90 

Vali