Piksters ortodontiline kaitsevaha topeltpakk

Piksters ortodontiline vaha kaitseb põski ja huuli teravate traatkaarte ja hambaklambrite eest. Läbipaistev vaha ei erine hammaste värvusest, seega seda ei paista välja. Pakendatud valmislõigatud tükkidena.
Kui breketid hakkavad segama ja hõõruma siis saab sellele asetada kaitsvat vaha. Sageli on raske harjuda tagumiste tuubikutega ning vahaga katmine muudab selle piirkonna siledamaks ja mugavamaks.

Kasutamine
Kuivatage segav element näiteks vatiga, mudida sõrmede vahel vahast väike pall ning asetage see ärritava elemendi peale. Hoidke seda seal kuni hambapesu või toidukorrani, peske hambaid või sööge ja vajadusel katke ärritav koht uuesti, senikaua kuni limaskest paraneb või harjub uue elemendiga. Kui paari nädala möödudes probleem jätkuvalt püsib ning järgmine planeeritud visiit ortodondile on kaugel, võtke ühendust oma hambaarstiga.

Maheda mündi maitsega.
Pakendis on 2 karpi hambavaha

1 arvustus tootele Piksters ortodontiline kaitsevaha topeltpakk

  1. Anonüümne

    Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  2. Kristjan Rebane

    Tere, tänud tagasiside eest.
    Lisame kommentaariks, et kuigi pole soovitav, kuid juhul kui breketid tõesti väga segavad, siis võib vaha söömise ajaks breketitele jätta.
    Kuid peale söömist peaks vaha uuega asendama, sest väikesed toiduosakesed jäävad vaha külge ja soodustavad nii suus halbade bakterite kasvu.

Lisa arvustus

Cancel