R.O.C.S. Biocomplex hambapasta 75ml

Biocomplex – ensüümide kompleks taimsete peptiididega, mis lagundab õrnalt hambakatu, takistab bakterite kinnitumist hammastele ja suu limaskestale, vähendab igemepõletikku ning veritsemist. Hambad omastavad süljeensüümide toimel mineraalseid koostisosi (kaltsiumglütserofosfaati ja magneesiumkloriidi), mis taastavad hambaemaili läike ja värvuse.
Ksülitool (6%, peamine tööstuslik allikas on teravili) kaitseb kaariest põhjustavate bakterite eest, aitab omastada kaltsiumi ning sellel on probiootilised omadused.
Tagab hammaste ja igemete tõhusa komplekskaitse tänu taimset päritolu BIO-komponentidele, mis on säilitanud oma aktiivsuse tänu sellele, et hambapastat toodetakse madalal temperatuuril.
Parema tulemuse saavutamiseks on soovitatav hambapasta ülejääk välja sülitada, suud mitte loputada ning hoiduda söömisest-joomisest 30–40 minuti jooksul.

*Kaitse kaariese eest
*Vähendab igemepõletikku ja verejooksu
*Küllastab emaili mineraalidega
*Annab hingeõhule täiendava värskuse
*Sisaldab 98% looduslikke toimeaineid
*EI SISALDA fluoriidi, parabeene, naatriumlaurüülsulfaati (SLS), triklosaani ega kloorheksidiini.
*Kinnitatud kliiniliste uuringute käigus.

Omadused

Fluoriidita, Valgendav

Aqua, Silica, Glycerin, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Aroma, Calcium Glycerophosphate, Hydroxyacetophenone, Bromelain, Sodium Saccharin, Magnesium Chloride, O-cymen-5-ol, Potassium Hydroxide.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “R.O.C.S. Biocomplex hambapasta 75ml”