Rocs Sensation Whitening hambapasta valgendab hambaid ohutult ja efektiivselt, taastades nende loomuliku valevuse ja kütkestava läike.
Täiskasvanutele mõeldud valgendav Rocs.-i hambapastade valik sisaldab patenteeritud Mineralin® kompleksi (patent EP 1 952 801 A1), mis on välja töötatud selliste levinud stomatoloogiliste probleemide lahendamiseks nagu igemete veritsemine, kaaries, paradondihaigused, hammaste kõrgendatud tundlikkus, erosioonid, halb hingeõhk, hambakatt ja värvimuutused. Innovaatiline Mineralin® kompleks koosneb bromelaiinist, ksüliidist ja mineraalidest. – Bromelaiin on ananassivarrest saadav looduslik ferment. Bromelaiin lõhustab efektiivselt hambakatu valgulise aluse, kõrvaldades hamba pindmised värvilaigud ja tagades pikaajalise puhtusetunde. Bromelaiinil on tugev põletikuvastane, antibakteriaalne, immunomodulatoorne ja antiadhesiivne toime, mis tagab igemete kaitse kõrge taseme. – Ksüliit on looduslik komponent, mis on võimeline pärssima kaariese teket soodustavat keskkonda ja suurendama sellega R.O.C.S.-i hambapasta remineraliseerivat ja põletikuvastast potentsiaali. – Kaltsium, fosfor ja magneesium on hamba tahkete kudede struktuursed komponendid, mis on hambaemaili niinimetatud ehitusmaterjaliks. – Ei sisalda fluori. – Ei sisalda antibiootikume ega antiseptikuid.n

Ei sisalda fluoriide, naatriumlaurüülsulfaati, parabeene, triklosaani ega kloorheksidiini.

Mõõtmed 0.17 × 0.05 × 0.04 m

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Aqua, Silica, Glycerin, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Aroma, Calcium Glycerophosphate, Hydroxyacetophenone, Sodium Benzoate, Bromelain, Potassium Sorbate, Charcoal Powder, Sodium Saccharin, Magnesium Chloride, O-cymen-5-ol, Stevioside, Potassium Hydroxide, Limonene, CI 77499. (Water, silicon dioxide, glycerin, xylitol, cocamidopropyl betaine, sodium Lauroyl Sarcosinate, xanthan gum, flavor, calcium glycerophosphate, Hydroxyacetophenone, sodium benzoate, bromelain, potassium sorbate, coal powder, sodium saccharin, magnesium chloride, o-cymen-5-ol, stevioside, potassium hydroxide, limonene, Di 77499.)
R.O.C.S. Sensation Whitening hambapasta 60ml R.O.C.S. Sensation Whitening h...

7.60 

Kohe saadaval