1

SmileLab Advanced Whitening hambapasta on innovaatiline hambaid valgendav hambapasta, mis ei kahjusta hambaid ega muuda neid tundlikuks. Kohe valgendav efekt, mis vähendab tumedaid plekke ja muudab sinu hambad mitu tooni valgemaks.
Selle efekt on kohene: pärast pesu koged lisaks kaunile loomulikule hambatoonile ka mõnusat värskuse- ja puhtusetunnet. See on parim hoolitsus, mida oma hammastele pakkuda saad. Erinevalt paljudest teistest hambapastadest on SmileLab’i hambapasta madala abrasiivsusega ning seega õrn su hammaste vastu!
Hambapasta ei sisalda triklosaani ega SLS-i.
Kasutamine: kasuta hambapastat tavapäraselt kaks korda päevas. Parimaks valgendavaks efektiks tuleks toodet kasutada koos Smilelab hambavalgendusribadega järgnevast valikust: S+ 60min 14 päeva, S 30 min 14 päeva, Flash 15 min 10 päeva või Groom Advanced  Whitening.

4 arvustust tootele SmileLab Advanced Whitening hambapasta 75ml

4.3 Hinnang
1-4 of 4 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    veel ei oska hinnangut anda, sest alles sain toote

  2. Tõesti muudab pisut valgemaks (igapäevane kohvi koomine). Kasutan ainult hommikuti, nii ei ole hambad ka liiga tundlikud.

  3. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Hydrated Silica, Sorbitol, Aqua, Glycerin, PEG-400, Limonene, Cellulose Gum, Carrageenan, Sodium Lauroyl Glutamate, Tetrasodium pyrophospate, Sodium Saccharin, Methylparaben, Sodium Chlorite, Sodium Fluoride 1200ppmF, CI45430.
Smilelab advanced hambapasta SmileLab Advanced Whitening ha...

11.95 

Kohe saadaval