1

Uudne valgendava toimega Smilelab Flash suuloputusvedelik muudab hingeõhu värskemaks ja vähendab bakterite hulka suus. Puhastab igemeid ja kaitseb hambaid plekkide tekkimise eest. Tervemad igemed, puhtamad hambad ja pikemaajalisem värskem hingeõhk.

Toode on alkoholivaba, SLS vaba, vegan, fluoriidi vaba ning pole katsetatud loomadel. Toote pakend on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest.

Toime: Valgendav efekt, pikemaajalisem ja värskem hingeõhk kaitseb ja tugevdab igemeid.

Kasutamine: Enne kasutamist loksutada. Loputage 60 sekundit enne harjamist, et saavutada maksimaalne valgendav efekt. Parimate tulemuste saavutamiseks loputage kaks korda päevas, hommikul ja õhtul. Toodet ei ole soovitav kasutada, kui teil on igemeprobleeme või nendega seotud allergiaid. Mitte alla neela. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks soovitame enne suuloputusvedeliku kasutada Smilelab Flash Speed hambapastat. Hoida eemal kuumuse või otsese päikesevalguse eest. Toode on mõeldud ainult täiskasvanutele.

2 arvustust tootele Smilelab Flash Speed suuvesi 280 ml

5.0 Hinnang
1-2 of 2 reviews
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
vesi, sorbitool, ksülitool, PEG-60, naatriumbensoaat, metüülparabeen, ftalimidoperoksükaproonhape, naatriumheksametafosfaat, aroom, steviosiid, metüüldiisopropüülpropioonamiid, mentool, sidrunhape, tetranaatriumpürofosfaat
Smilelab Flash Speed suuvesi 280 ml Smilelab Flash Speed suuvesi 2...

17.90 

Ainult 4 veel laos