Järgmise generatsiooni hambavalgendussüsteem, mis ainult ei valgenda, vaid ka kaitseb ning parandab hambaid! 

Hambavalgendusmaskide uudset ja unikaalset koostist kutsutakse #SMILETHERAPY ‘ks, mis annab kauni naeratuse ja sealjuures tervemad hambad. See justkui SPA kuur Sinu hammastele!

  • Valgemad hambad – eemaldab efektiivselt pindmised plekikesed ja värvimuutused ilma ebamugavuse ja kõrvalmõjudeta.
  • Ksülitool – valgemad ja tervemad hambad. Vähendab kahjulike bakterite teket ja võitleb hambakatu ja hammaste lagunemise vastu.
  • Roosad ja tugevad igemed – terved igemed on heleroosad ja annavad meeldiva kontrastsuse. Hambad näivad veelgi valgemad ja ilusamad. SMILETHERAPY hambaid valgendavad maskid soodustavad tervemaid igemeid ja kaitsevad neid põletike eest.
  • Vedel email– hüdroksüapatiit remineraliseerib hambaid. See on looduslik komponent, mis taastab ja tugevdab hammaste emaili, muutes need vähem läbikumavaks. Hambad muutuvad veelgi tahkemaks, tihedamaks ja valgemaks. Hüdroksüapatiit remineraliseerib hambaid paremini kui fluoriid ja on mittetoksiline.

Smilelab Therapy on seni ainus teadaolevalt efektiivseim, mugavaim ning lihtsaim kodune valgendussüsteem särava naeratuse saamiseks koos tervemate hammaste ja igemetega!
Kasutamine: võta pakist maskid, hoia hammastel 30 minuti vältel, eemalda ning naudi tulemust!
Komplektis on 14×2 valmis doseeritud topeltpakikest hambaid valgendavaid maske nii ülemistele kui alumistele hammastele. Hoia mõlemat maski hammastel 30 minutit. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame toodet kasutada 14 päeva jooksul.
Toode on kliiniliselt testitud. Ei ole testitud loomadel. Triklosaani -, SLS- ja parabeeni vaba. Veganisõbralik.

Omadused

Valgendav

1 arvustus tootele Smilelab Therapy hambaid valgendavad ja tugevdavad maskid

5.0 Hinnang
1-1 of 1 review
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

    Olen tulemusega väga rahul

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Hydroxypropyl Methylcellulose, PVP (K30), Glycerin, PVP (K90), Alcohol, Sodium Chlorite, Xylitol, Hydroxyapatite, Disodium EDTA, Tocopherol, Stevioside, Menthol.
smilelab therapy mask Smilelab Therapy hambaid valge...

Original price was: 54.95 €.Current price is: 41.25 €.

Ainult 2 veel laos