1

Tello Ultra Soft 6240 hambahari on mõeldud äärmiselt tundlikele hammastele ja igemetele.
Väga pehme hambahari 6240 ümara 0,10 mm läbimõõduga pehmete kiudega.
Üliõhukesed, painduvad ja tiheda asetusega harjased tagavad puhastamise käigus kõikide hammaste pinna kvaliteetse puhastuse, Nollexi harjaste pehme materjal ei tekita ärritust ega ebameeldivat tunnet ka ülitundlike hammaste puhastamisel.

Miks on Tello parim valik?

• Intelligentsus ja vastupidavus – uuenduslik Nollexi nutikate harjaste tehnoloogia, mis on patenteeritud ainult Tello harjadele, on tootmistehnoloogia, mis annab hambaharjale erakordse pehmuse, kvaliteedi ja vastupidavuse.
Neid harjaseid ei pea enne kasutamist veega märjaks tegema, harjaste laiendamiseks piisab süljevoolust. Traditsioonilised hambaharja harjased hakkavad veeimavuse tõttu oma struktuuri kaotama juba esimesel puhastamisel.
Tänu Nollexi tehnoloogiale säilitavad harjased korraliku puhastuse korral harjaste arvu ja struktuuri esimesest kuni viimase puhastuseni – peale hammaste pesemist naasevad harjased oma algsesse asendisse.

 Unikaalne funktsionaalsus – Tello hambaharjad on valmistatud Maailma Terviseorganisatsiooni poolt soovitatud PET-plastikust, mitte levinud PP-plastikust.

– PET-plast on loodus- ja inimsõbralik;
– PET-plast on palju pehmem;
– PET-plast võimaldas tänu oma pehmusele saada ideaalse pidamisnurgaga käepideme.

• Turvalisus – tänu nii käepideme ergonoomika seadusele kui ka Nollexi harjaste tehnoloogiale on Tello hambaharjaga puhastamisel täiesti võimatu lisasurve, mis sageli vigastab igemeid, põhjustades ebameeldivaid tagajärgi. Isegi kõige kõvemat Tello Medium hambaharja on täiesti ohutu kasutada, kartmata paksemate harjaste tõttu igemekahjustusi.

• Unikaalne ovaalne hambaharjapea – pärast suuõõne kõverustega täiuslikult kohandatud harjapea põhjalikku uurimist loodi täiuslik ovaalse kujuga harjapea, mis on harjaste pehmusest olenevalt sobiva nurga all kaldu. See jõuab vaevata isegi tagumisteni hammasteni, mis sageli tähelepanuta jäetakse lihtsalt seetõttu, et neid ei puhastata ligipääsmatuse tõttu.

Kasutamine: Kasutada hommikul ja õhtul või vastavalt vajadusele pärast sööki koos hambapastaga.

  • Saadaval erinevaid värve. Värvivaliku soov lisa kommentaaridesse, saadame kui on laos olemas

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Tello hambahari 6240 Tello hambahari 6240 Ultra sof...

5.80 

Kohe saadaval