1

Tello Mega Soft 10400 laste hambahari 0-3 a. vanustele lastele. Laste hambaharjad on valmistatud nelja harjasega hargnemistehnoloogia abil.
Selle tulemuseks on kokku üle 10 400 väga pehme harjase hambaharja kohta. Väike ovaalse kujuga hambaharjapea tagab iga hamba ideaalse puhastamise ning hoiab ära bakterite kogunemise ja hambakatu teket.
Käepideme kuju on kujundatud lähtudes ergonoomika seadustest, mis moodustavad õige hambaharja hoidmise tehnika.

Miks on Tello parim valik?

• Intelligentsus ja vastupidavus – uuenduslik Nollexi nutikate harjaste tehnoloogia, mis on patenteeritud ainult Tello harjadele, on tootmistehnoloogia, mis annab hambaharjale erakordse pehmuse, kvaliteedi ja vastupidavuse.
Neid harjaseid ei pea enne kasutamist veega märjaks tegema, harjaste laiendamiseks piisab süljevoolust. Traditsioonilised hambaharja harjased hakkavad veeimavuse tõttu oma struktuuri kaotama juba esimesel puhastamisel.
Tänu Nollexi tehnoloogiale säilitavad harjased korraliku puhastuse korral harjaste arvu ja struktuuri esimesest kuni viimase puhastuseni – peale hammaste pesemist naasevad harjased oma algsesse asendisse.

• Unikaalne funktsionaalsus – Tello hambaharjad on valmistatud Maailma Terviseorganisatsiooni poolt soovitatud PET-plastikust, mitte levinud PP-plastikust.

– PET-plast on loodus- ja inimsõbralik;
– PET-plast on palju pehmem;
– PET-plast võimaldas tänu oma pehmusele saada ideaalse pidamisnurgaga käepideme.

• Turvalisus – tänu nii käepideme ergonoomika seadusele kui ka Nollexi harjaste tehnoloogiale on Tello hambaharjaga puhastamisel täiesti võimatu lisasurve, mis sageli vigastab igemeid, põhjustades ebameeldivaid tagajärgi.
Isegi kõige kõvemat Tello Medium hambaharja on täiesti ohutu kasutada, kartmata paksemate harjaste tõttu igemekahjustusi.

• Unikaalne ovaalne hambaharjapea – pärast suuõõne kõverustega täiuslikult kohandatud harjapea põhjalikku uurimist loodi täiuslik ovaalse kujuga harjapea, mis on harjaste pehmusest olenevalt sobiva nurga all kaldu.
See jõuab vaevata isegi tagumisteni hammasteni, mis sageli tähelepanuta jäetakse lihtsalt seetõttu, et neid ei puhastata ligipääsmatuse tõttu.

Kasutamine: Kasutada hommikul ja õhtul või vastavalt vajadusele pärast sööki koos hambapastaga.

  • Saadaval erinevaid värve. Värvivaliku soov lisa kommentaaridesse, saadame kui on laos olemas.

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Tello 10400 laste hambahari Tello laste hambahari Mega Sof...

5.80 

Kohe saadaval