1

– Hammaste hooldus Osstemi Premium kvaliteediga hambapastaga, mis on valmistatud uusima tehnoloogiaga

– Sisaldab 5% Hüdroksüapatiiti. Hüdroksüapatiit täidab ja parandab hammaste mikropragusid. Märkate, kui kiiresti teie hambad heledamaks muutuvad ja nende seisukord paraneb. Muudab Sinu hambad tervemaks, valgemaks ja säravamaks.

-Kaitseb hambakivi moodustumise eest.

-Võimas mitmemõõtmeline valgendav toime.

Spetsiaalne, fluoriidivaba hambapasta

– Soovitatav kõigile, sealhulgas tundlike hammastega inimestele.

– Ennetab hammaste taas värvumist.

 

Kasutamine: Pane sobiv kogus hambapastat märjale hambaharjale ja harja hambad puhtaks.

1. Ära neela alla. Loputa suu veega põhjalikult peale hammaste pesu. 2. Kui igemed on kahjustunud peale selle hambapasta kasutamist, siis lõpeta kasutamine ja konsulteeri arsti või hambaarstiga. 3. Alla 6 aastastel lastel kasutada väikest kogust hambapastat iga kord ja seda toodet peaks kasutama hooldaja järelevalve all, et vältida toote imemist või allaneelamist. 4. Konsulteeri arsti või hambaarstiga, kui alla 6 aastane laps on neelanud alla suure koguse toodet. Hoida alla 6 aastastele kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril vahemikus +1  ͦC kuni +30  ͦC. Säilivusaeg suletuna 3 aastat alates pakendil märgitud tootmiskuupäevast, avatuna 1 aasta. Tootja: Osstem Pharma Co.Ltd.

Kaal 120 g

1 arvustus tootele Vussen H: Brightening Care hambapasta, tsitrusmündi maitseline

5.0 Hinnang
1-1 of 1 review
  1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
Sorbitool, hüdreeritud ränidioksiid, vesi, hüdroksüapatiit, glütseriin, naatriumlaurüülsulfaat, aroom, naatriumheksametafosfaat, tetranaatriumpürofosfaat, tsellulooskummi, kaaliumatsesulfaam, titaandioksiid, naatriumbensoaat, mentool, ksülitool, püridoksiin HCL, salvia officinalise leheekstrakt, limoneen, tsitraal, linalool, bensüülalkohol, geraniool, tsitronellool.
sorbitool, hüdreeritud ränidioksiid, vesi, hüdroksüapatiit, glütseriin, naatriumlaurüülsulfaat, aroom, naatriumheksametafosfaat, tetranaatriumpürofosfaat, tsellulooskummi, kaaliumatsesulfaam, titaandioksiid, naatriumbensoaat, mentool, ksülitool, püridoksiin HCL, salvia officinalise leheekstrakt, limoneen, tsitraal, linalool, bensüülalkohol, geraniool, tsitronellool. Vussen H: Brightening Care ham...

Original price was: 17.95 €.Current price is: 14.40 €.

Laost otsas