Valgendav hambapasta igapäevaseks hambahoolduseks

YOTUEL All-In-One Whitening Wintergreen on esimene igapäevaseks kasutamiseks mõeldud karbamiidperoksiidi sisaldav valgendav hambapasta, mis aitab kaitsta hambaemaili.
See parandab hambaemaili nii väljaspidiselt kui sisemiselt, samal ajal seda remineraliseerides ja hammaste lagunemise ja erosiooni ära hoides.
Uuringud näitavad, et Yotuel All·in·one patenteeritud toimeainete kombinatsiooni kasutamine parandab hambaemaili tugevust.

Õrna talverohelise maitsega. Selle ksülitooli (11%), fluoriidi 1470 ppm, kaltsiumi ja fosfaatide sisaldus vähendab isotooniliste jookide, karastusjookide ja mahlade poolt põhjustatud erosiooni.

Yotuel all·in·one on eelkõige sobilik kui hammaste värv on tuhmunud tulenevalt tubakatoodete, kohvi, veini ja muude selliste toodete tarbimisest.
Ei ole soovitatav lastele alla 14 eluaasta. Sobilik igapäevaseks ja pidevaks kasutamiseks.

Glycerin, Xylitol, Potassium Citrate, Silica, Dicalcium Phosphate, Aroma, Titanium Dioxide, Cocamidopropyl Betaine, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Potassium Fluoride, Carbomer, Urea Peroxide, Sucralose, Limonene.
YOTUEL All-In-One Whitening Wintergreen hambapasta 75ml YOTUEL All-In-One Whitening Wi...

12.69 

Kohe saadaval