S1-i vormitav kape versioon optimaalse ööpäevaringse fikseerimise tagamiseks.

Myosa® TMJBDS®S1 Mouldable (S1M) paigaldavad ööseks ainult need patsiendid, kes kasutavad ka S1H või S1 kapesid, kuid kellel on raskusi selle kasutamisega öösel. See on valmistatud kahekihilisena – pehmet väliskihti ja kõva sisemist südamikku, et vältida kape liigset deformeerimist vormimise ajal. Lõpuks on eesmärk viia patsient üle mittevormitava kape kasutusele, et ta saaks sulgeda ööseks suud loomulikul viisil.

S1M konstruktsioon avab hingamisteed ja korrigeerib müofunktsionaalseid harjumusi, võimaldades samal ajal ka seadme individuaalset vormimist, et tagada optimaalne ööpäevaringne fikseerimine mõõduka BDS-ga patsientidel.

Kasutusjuhend

Myosa® seadet tuleb kasutada üks kuni kaks tundi päevas, lisaks öösel une ajal. Patsiendi hambad võivad ravi alguses muutuda veidi tundlikuks. See on täiesti normaalne, kuid kui valu muutub liiga tugevaks, vähendage kasutusaega, et suurendada seda uuesti, siis kui seadmega on harjutud ja tundlikkus väheneb. Myosa® kape võib muuta hammaste ja lõualuude asendit, kuigi seadme paindlikkus vähendab seda ohtu.

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In

Kokkusobivad tooted

MRC myOSA TMJ-BDS S1 Mouldable

79.00 

1 saadaval