1

Eemaldab kuni 10× rohkem kattu* ja tagab põhjalikuma puhastuse
C3 Premium Plaque Controli harjapeaga saavutate võimsaima puhastuse. Pehmed ja paindlikud harjased on loodud järgima teie hammaste kontuure, tagades 4× parema pinnakontakti** ja eemaldades raskesti ligipääsetavatest kohtadest kuni 10× rohkem kattu.

Eemaldab katu, kuid on igemete vastu õrn
C3 Premium Plaque Control harjapea on loodud pakkuma kõige põhjalikumat puhastust. Pehmed paindlikud küljed ja harjased järgivad ideaalselt teie hammaste kontuure, tagades 4× suurema pinnakontakti ning võimaldades jõuda ka raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse*.

Alustage oma tervisekäitumise jälgimist
DiamondClean 9000 annab teile nõu, kuidas saaksite hammaste harjamist parandada. Sisseehitatud sensorid annavad märku, kui harjate liiga tugevalt, ja ühendatud Sonicare’i rakendus loob personaliseeritud edusammude aruande, mis aitab teil oma harjumustes ree peal püsida ja oma arengut jälgida.

Personaliseeritud harjamiskogemus
DiamondClean 9000 režiimid Clean, White+, Gum Health ja Deep Clean+ katavad kõik teie harjamisvajadused. Clean režiim sobib igapäevaseks puhastamiseks, White+ on mõeldud plekkide eemaldamiseks, Gum Health tagab tõhusa, ent igemetele õrna puhastamise ja Deep Clean+ võimaldab sügavpuhastust. Saate valida kolme intensiivsuse vahel, kus kõrgem seadistus võimaldab tõhusamat puhastust ja madalam on mõeldud tundlikuma suu jaoks.

BrushSync valib teile automaatselt parima režiimi
Nutikad harjapead tagavad, et kasutaksite parima tulemuse saavutamiseks õiget režiimi ja intensiivsust. Ütleme näiteks, et kasutate W3 Premium White’i harjapead. Teie DiamondClean 9000 BrushSync-tehnoloogia sünkroniseerib teie harjapea automaatselt White+ režiimiga ja aitab teie hambaid valgendada.

Annab teile märku, kui vajutate liiga tugevalt
Te ei pruugi liiga tugevasti harjamist ise märgata, kuid DiamondClean 9000 märkab seda. Liiga tugevasti harjates hakkab hambahari pulseerima. Selle meeldetuletuse eesmärk on lasta harjapeal oma tööd teha. Seitse inimest kümnest leidsid, et see funktsioon aitas neil hambaid paremini harjata

Teadke alati, millal on vaja harjapead vahetada
Kõik harjapead kuluvad ühel hetkel ära, seega tuleb teil parima tulemuse tagamiseks ka enda harjapea kulumist jälgida. Meie BrushSync-tehnoloogia peab arvestust harjapea kasutusaja ja selle üle, kui tugevalt olete harjanud. Kui vahetamisaeg on käes, annab sellest teada käepidemel olev BrushSynci vahetamise meeldetuletus ja lühike piiks.

Stiilne ja lihtne laadimine
Teie DiamondClean 9000 kestab ühe laadimiskorra järel ja regulaarsel kasutamisel kuni kaks nädalat.

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In

Kokkusobivad tooted

HX9911/29 Philips Sonicare DiamondClean ...

Original price was: 249.90 €.Current price is: 199.90 €.

Kohe saadaval